SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46272763

Lenze Slovakia s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 2011
IČO
46272763
DIČ
2023312346
Sídlo
Business Center "AQUAPOLIS", Piešťanská 8188/3, 917 01 Trnava
firmy v okolí

KonateľBernhard Nabernik

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Lenze Slovakia s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 15. 7. 2011. Vo vedení firmy: Bernhard Nabernik. V roku 2026 mala firma tržby 2,2 mil. € (+11,1 %) a stratu 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2026
2,2 mil. €
Za rok
+11 %
Od 2014
−21 %
02 mil.4 mil.2014—2015−5 %2016+8 %2017+0 %2018−1 %2019+20 %2020+0 %2021−36 %2022+0 %2023+40 %2024−24 %2025−16 %2026+11 %
  • Priemerný rast ročne
    −1,9 %
  • Najlepší rok
    2023, +40 %

Ukazovatele 2026

  • Marža
    -0,2 %
    −6,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -0,7 %
    −23,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,4 %
    −15,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    39,7 %
    +5,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2026202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby2 209 492 €1 988 940 €2 357 072 €3 098 077 €2 214 891 €2 214 891 €3 440 735 €3 430 535 €2 852 863 €2 876 176 €2 871 943 €2 668 262 €2 797 670 €
Výsledok hospodárenia−3 339 €120 759 €82 344 €312 885 €215 575 €135 815 €−138 152 €928 €68 923 €101 939 €107 460 €142 528 €111 399 €
Aktíva spolu801 864 €813 409 €996 544 €992 617 €1 437 817 €738 734 €951 408 €956 532 €921 741 €834 640 €861 893 €741 559 €692 392 €
Vlastné imanie483 341 €536 680 €545 921 €813 577 €580 694 €435 119 €299 304 €437 456 €536 529 €517 606 €515 667 €408 207 €265 680 €
Podané25. 6. 202630. 6. 202527. 6. 202419. 7. 202324. 7. 202223. 7. 202124. 6. 202030. 7. 201924. 7. 201814. 7. 201729. 6. 201629. 7. 201524. 7. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
8 tis. €
vyrubená za rok 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023312346
platiteľ od 1. 1. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

5 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Business Center "AQUAPOLIS", Piešťanská 8188/3, 917 01 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 7. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 43697/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
2740 Výroba svietidiel
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2011
  • výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky,od 2011
  • výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie,od 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba svietidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 2740), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 25. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2026
  2. 26. 3. 2026Nový člen vedeniaBernhard Nabernik, konateľ
  3. 10. 1. 2019Presun sídlaBusiness Center "AQUAPOLIS", Piešťanská 8188/3 Trnavapredtým Trenčianska 17 Nové Mesto nad Váhom
  4. 28. 3. 2012Nový spoločníkLenze Austria GmbH, podiel 80 %
  5. 1. 1. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023312346
  6. 15. 11. 2011Presun sídlaTrenčianska 17 Nové Mesto nad Váhompredtým Mickiewiczova 5 Bratislava
  7. 15. 7. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba svietidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46272763

Lenze Slovakia s. r. o. – tržby 2,2 mil. € – IČO 46272763