SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46279741

ProfiPilot, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nemšová · od 2011
IČO
46279741
DIČ
2023308859
Sídlo
Pavla Kyrmezera 1096/12, 914 41 Nemšová
firmy v okolí

KonateľIng. Milan Mazanovský, LL.M , DBA

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ProfiPilot, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nemšová, v registri od 23. 7. 2011. Vo vedení firmy: Milan Mazanovský , DBA. V roku 2025 mala firma tržby 138 tis. € (+33,3 %) a zisk 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
138 tis. €
Za rok
+33 %
Od 2014
+386 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+31 %2016−54 %2017+122 %2018+171 %2019+27 %2020−62 %2021−4 %2022+77 %2023−30 %2024+78 %2025+33 %
  • Najlepší rok
    2018, +171 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,5 %
    +0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    8,4 %
    +1,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,5 %
    +0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    22,6 %
    +7,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby138 191 €103 678 €58 306 €83 751 €47 361 €49 571 €130 562 €103 101 €37 980 €17 103 €37 218 €28 444 €—
Výsledok hospodárenia13 087 €9 512 €4 506 €17 655 €−1 605 €−8 259 €9 558 €38 832 €11 229 €−10 542 €−5 550 €−6 108 €19 750 €
Aktíva spolu200 553 €167 194 €150 797 €139 251 €132 632 €118 445 €127 709 €98 761 €51 071 €39 550 €53 055 €50 748 €59 084 €
Vlastné imanie155 177 €142 090 €132 577 €119 813 €97 122 €98 727 €106 986 €80 264 €41 432 €30 202 €40 745 €46 294 €52 402 €
Podané25. 6. 202629. 6. 202529. 6. 202428. 6. 202329. 6. 202229. 6. 202127. 10. 202025. 6. 201930. 3. 201817. 4. 201727. 4. 201626. 4. 201519. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023308859
platiteľ od 1. 4. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pavla Kyrmezera 1096/12, 914 41 Nemšová
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 7. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 24852/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
5121 Nákladná letecká doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nemšová.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

40 zapísaných činností

  • predaj leteckých prepravných služiebod 2011
  • prevádzkovanie a spracovanie internetových stránokod 2011
  • reklamné a marketingové službyod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2019
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2019
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná letecká doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 5121), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 25. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 25. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 4. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023308859
  3. 23. 7. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná letecká doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46279741

ProfiPilot, s. r. o. – tržby 138 tis. € – IČO 46279741