SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46279792

decoLED SK s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011

predtým decoLED, s.r.o.

IČO
46279792
DIČ
2023310322
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava – Rača
firmy v okolí

KonateľVítězslav Poláček

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

decoLED SK s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 23. 7. 2011. Vo vedení firmy: Vítězslav Poláček. V roku 2026 mala firma tržby 606 tis. € a stratu 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2026
606 tis. €
Za rok
×98
Od 2014
+346 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015+12 %2016+44 %2017+17 %2018+23 %2019+3 %2020+19 %2021−21 %2022+33 %2023−12 %2024+47 %2025−99 %2026×98
  • Priemerný rast ročne
    +13,3 %
  • Najlepší rok
    2026, ×98

Ukazovatele 2026

  • Marža
    -2,2 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -21,7 %
    +21,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    151,0 %
    +29,7 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2026202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby606 171 €6 183 €535 399 €363 721 €411 215 €309 031 €389 179 €326 524 €316 660 €257 532 €219 814 €152 821 €135 946 €
Výsledok hospodárenia−13 087 €−35 946 €3 616 €1 132 €836 €4 156 €6 654 €2 075 €326 €−296 €12 112 €1 524 €11 298 €
Aktíva spolu60 402 €83 361 €141 213 €116 016 €101 948 €112 903 €192 380 €77 983 €116 343 €98 597 €58 547 €72 720 €72 140 €
Vlastné imanie−30 791 €−17 704 €37 638 €34 022 €32 980 €32 145 €27 989 €21 335 €26 779 €26 454 €26 750 €16 104 €14 579 €
Podané28. 9. 202621. 9. 202526. 9. 202430. 9. 202326. 9. 20228. 9. 202122. 10. 202027. 9. 201928. 9. 201826. 9. 201728. 9. 201630. 6. 201529. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023310322
platiteľ od 7. 12. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 7. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 140386/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43210 Elektrická inštalácia
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
decoLED, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätieod 2011
  • oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 2011
  • prenájom hnuteľných vecíod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Elektrická inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
8 zmlúv
spolu 238 tis. € · posledná 15. 10. 2026

Posledné zmluvy

  • Mesto SereďZmluva o spolupráci pri organizovaní podujatia a darovacia zmluva/ svetelný park—15. 10. 2026
  • Mesto Sereďdoplnenie povinností zmluvných strán—15. 12. 2025
  • Mesto Liptovský MikulášKúpna zmluva238 tis. €12. 11. 2025
  • Mesto SereďZmluva o spoluprácii pri organizovaní podujatia a darovacia zmluva—22. 10. 2025
  • Mesto KomárnoDohoda o spolupraci—11. 8. 2025
  • Mesto TrnavaNákup výzdoby Vianočného stromčeka na Trojičnom námestí—22. 11. 2024
  • Mesto KomárnoDohoda o spolupraci—4. 10. 2024
  • Závodisko, š. p.Smlouva o spolupráci—2. 11. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43210), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 305 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 3 305.

História zmien

Posledná zmena 28. 9. 2026 · 9 záznamov

  1. 28. 9. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2026
  2. 6. 11. 2025Zápis konečného užívateľa výhodEva Poláčková
  3. 6. 11. 2025Zápis konečného užívateľa výhodVítězslav Poláček
  4. 20. 9. 2019Nový spoločníkLED Design, s.r.o., podiel 100 %
  5. 28. 6. 2016Presun sídlaKarpatské námestie 10A Bratislava - mestská časť Račapredtým Martina Benku 6463/2 Prešov
  6. 26. 4. 2016Presun sídlaMartina Benku 6463/2 Prešovpredtým Radlinského 9 Prešov
  7. 22. 5. 2013Zmena obchodného menadecoLED SK s.r.o.predtým decoLED, s.r.o.
  8. 7. 12. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023310322
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia elektrická inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46279792

decoLED SK s.r.o. – tržby 606 tis. € – IČO 46279792