SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46283145

Procer s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Mesto nad Váhom · od 2011
IČO
46283145
DIČ
2023303282
Sídlo
Slovanská 2719/1A, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
firmy v okolí

KonateľIng. Michal Horák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Procer s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom, v registri od 19. 7. 2011. Vo vedení firmy: Michal Horák. V roku 2025 mala firma tržby 157 tis. € (−23,9 %) a zisk 29 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať499. z 2 386 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
157 tis. €
Za rok
−24 %
Od 2013
+188 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2015−46 %2016−10 %2017+10 %2018+120 %2019+61 %2020−52 %2021−15 %2022+107 %2023+77 %2024+35 %2025−24 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,2 %
  • Najlepší rok
    2018, +120 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    18,5 %
    +2,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    12,7 %
    −4,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    12,6 %
    −4,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    1,4 %
    +0,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152013
Tržby157 103 €206 532 €152 752 €86 081 €41 531 €48 734 €102 373 €63 712 €28 946 €26 413 €29 401 €54 634 €
Výsledok hospodárenia29 053 €34 139 €44 803 €18 075 €3 091 €5 216 €46 590 €28 681 €6 284 €6 026 €3 201 €10 116 €
Aktíva spolu231 309 €201 225 €177 109 €125 392 €105 657 €102 080 €96 378 €49 592 €35 675 €20 845 €9 654 €83 309 €
Vlastné imanie227 997 €198 944 €164 805 €120 002 €101 927 €98 836 €93 620 €33 681 €24 633 €18 349 €8 201 €15 697 €
Podané16. 4. 202621. 5. 202530. 6. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 20212. 11. 20201. 7. 20192. 7. 201830. 6. 201730. 6. 201630. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
499. z 2 386 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
8 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023303282
platiteľ od 1. 9. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Slovanská 2719/1A, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 7. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 24830/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71121 Inžinierske činnosti a poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15m, drobných stavieb a ich zmienod 2011
  • vypracovanie dokumentácie a projektu stavebnej časti jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto staviebod 2011
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2011
  • reklamné a marketingové službyod 2011
  • administratívne službyod 2011
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2011
  • počítačové službyod 2011
  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenieod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inžinierske činnosti a poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71121), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025499. z 2 386
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inžinierske činnosti a poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 16. 4. 2026 · 8 záznamov

  1. 16. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 3. 2022Presun sídlaSlovanská 2719/1A Nové Mesto nad Váhompredtým Slovanská 2718/1 Nové Mesto nad Váhom
  3. 4. 3. 2022Nový spoločníkIng. Michal Horák, podiel 100 %
  4. 24. 2. 2016Presun sídlaSlovanská 2718/1 Nové Mesto nad Váhompredtým Dr. I. Markoviča 2085/7 Nové Mesto nad Váhom
  5. 28. 6. 2014Presun sídlaDr. I. Markoviča 2085/7 Nové Mesto nad Váhompredtým 409 Hrádok
  6. 14. 3. 2013Presun sídla409 Hrádokpredtým Weisseho 334/24 Nové Mesto nad Váhom
  7. 1. 9. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023303282
  8. 19. 7. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inžinierske činnosti a poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46283145

Procer s. r. o. – tržby 157 tis. € – IČO 46283145