SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46288074

PRIFIS, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2011

predtým BrandcomPR, s. r. o. a 1 ďalší názov

IČO
46288074
DIČ
2023323852
Sídlo
Bratislavská 614, 911 05 Trenčín
firmy v okolí

KonateľMgr. Ján Kyselica+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PRIFIS, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 17. 8. 2011. Vo vedení firmy: Ján Kyselica, Miroslav Teplan a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 168 tis. € (+26,8 %) a zisk 15 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2183. z 11 432 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

  • Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamu
    Register konaní a Obchodný vestník
  • Likvidácia · V likvidácii
    Register právnických osôb
  • Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZP
    Sociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
  • DPH · Platiteľ od 15. 5. 2025 (§4)
    Finančná správa SR
  • Záložné práva · Bez záznamu
    Notársky centrálny register
Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
168 tis. €
Za rok
+27 %
0100 tis.200 tis.2014—2016×52017+273 %2018+58 %2019−4 %2020+18 %2021+2 %2022+1 %2023+12 %2024+1 %2025+27 %
  • Najlepší rok
    2016, ×5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,7 %
    +8,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    78,1 %
    +77,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    30,4 %
    +30,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    61,0 %
    +11,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby167 564 €132 148 €131 095 €117 294 €115 736 €113 751 €96 800 €100 753 €63 601 €17 065 €—3 414 €—
Výsledok hospodárenia14 584 €219 €343 €−528 €3 360 €14 696 €836 €4 858 €1 625 €1 183 €—25 €−8 935 €
Aktíva spolu47 935 €56 195 €60 662 €38 740 €44 148 €42 374 €28 564 €17 028 €24 545 €8 028 €3 556 €3 556 €3 388 €
Vlastné imanie18 674 €28 284 €28 065 €27 242 €27 770 €25 410 €10 714 €−10 122 €−14 980 €−16 560 €−17 751 €−17 751 €−17 776 €
Podané12. 5. 202613. 5. 20251. 5. 20245. 5. 202319. 2. 202222. 5. 20212. 6. 202010. 6. 201914. 6. 201825. 3. 201731. 3. 201631. 3. 201628. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2183. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daň z príjmov
5 tis. €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2023323852
platiteľ od 15. 5. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bratislavská 614, 911 05 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 8. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 33272/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
BIOCHOV - SK s. r. o. · BrandcomPR, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2011
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2011
  • reklamné a marketingové služby,od 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2011
  • poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov na spracovanie alebo ďalší predajod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252183. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

19 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 19.

História zmien

Posledná zmena 12. 5. 2026 · 14 záznamov

  1. 12. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 5. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2023323852
  3. 12. 8. 2022Nový spoločníkMgr. Ján Kyselica, podiel 35 %
  4. 12. 8. 2022Nový spoločníkIng. Miroslav Teplan, podiel 35 %
  5. 12. 8. 2022Nový spoločníkMgr. Zdenka Kyselicová, podiel 15 %
  6. 12. 8. 2022Nový spoločníkMgr. Daša Teplanová, podiel 15 %
  7. 20. 8. 2019Presun sídlaBratislavská 614 Trenčínpredtým Legionárska 6419 Trenčín
  8. 5. 8. 2019Nový člen vedeniaMgr. Daša Teplanová, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46288074

PRIFIS, s.r.o. – tržby 168 tis. € – IČO 46288074