SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46289321

Onikron s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Humenné · od 2011
IČO
46289321
DIČ
2023311411
Sídlo
Brestovská 67, 066 01 Humenné
firmy v okolí

KonateľMartin Helmeci

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Onikron s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Humenné, v registri od 2. 8. 2011. Vo vedení firmy: Martin Helmeci. V roku 2025 mala firma tržby 142 tis. € (−8,4 %) a stratu 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať128. z 312 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
142 tis. €
Za rok
−8 %
Od 2013
+1179 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014−10 %2015+171 %2016+34 %2017+40 %2018−40 %2019+90 %2020+124 %2021+54 %2022+8 %2023+3 %2024−30 %2025−8 %
  • Najlepší rok
    2015, +171 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -2,4 %
    −2,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -3,1 %
    −3,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    94,0 %
    +2,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby141 912 €154 884 €221 993 €216 227 €200 714 €130 065 €58 070 €30 507 €50 881 €36 384 €27 070 €9 991 €11 098 €
Výsledok hospodárenia−3 370 €522 €183 €10 234 €1 940 €10 233 €1 283 €−16 328 €−1 521 €749 €−816 €−396 €478 €
Aktíva spolu107 570 €116 772 €74 532 €58 276 €41 844 €38 657 €21 904 €18 451 €11 921 €13 759 €17 666 €4 380 €5 286 €
Vlastné imanie6 442 €9 812 €9 290 €9 107 €−1 127 €−3 067 €−13 300 €−14 582 €1 745 €3 266 €2 517 €3 812 €4 195 €
Podané29. 6. 202628. 6. 202515. 6. 202428. 6. 202327. 6. 202228. 6. 20211. 7. 20201. 7. 20192. 7. 201826. 3. 201719. 3. 201625. 3. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
128. z 312 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023311411
platiteľ od 1. 2. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Brestovská 67, 066 01 Humenné
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 8. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 24766/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47410 Maloobchod s počítačmi, periférnymi jednotkami a softvérom v špecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Humenné.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové službyod 2011
  • počítačové službyod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2018
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2018
  • Čistiace a upratovacie službyod 2018
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod s počítačmi, periférnymi jednotkami a softvérom v špecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025128. z 312
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod s počítačmi, periférnymi jednotkami a softvérom v špecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 2. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023311411
  3. 2. 8. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod s počítačmi, periférnymi jednotkami a softvérom v špecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46289321

Onikron s.r.o. – tržby 142 tis. € – IČO 46289321