SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46289674

FiveStars s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Komárno · od 2011
IČO
46289674
DIČ
2023328351
Sídlo
Lúčová 19, 945 01 Komárno
firmy v okolí

KonateľAndrea Semeneiová+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FiveStars s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, v registri od 16. 8. 2011. Vo vedení firmy: Andrea Semeneiová, Gabriel Semenei a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 10 tis. € (−10,9 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4790. z 5 403 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
10 tis. €
Za rok
−11 %
020 tis.40 tis.60 tis.2013—2016+160 %2017+100 %2018−43 %2019−4 %2020−58 %2021−19 %2022+3 %2023−22 %2024+69 %2025−11 %
  • Najlepší rok
    2016, +160 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    14,5 %
    +3,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    12,1 %
    +2,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    16,8 %
    −0,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162013
Tržby9 600 €10 770 €6 355 €8 160 €7 934 €9 836 €23 363 €24 253 €42 386 €21 201 €8 150 €
Výsledok hospodárenia3 425 €2 514 €100 €28 €−711 €−2 526 €257 €327 €1 857 €1 702 €52 €
Aktíva spolu28 386 €27 459 €25 480 €31 599 €27 971 €25 891 €25 830 €21 613 €21 022 €16 277 €14 602 €
Vlastné imanie23 627 €22 711 €20 198 €25 230 €19 491 €17 676 €20 459 €18 529 €20 059 €15 202 €13 552 €
Podané30. 6. 202630. 6. 202529. 6. 202425. 6. 202327. 9. 202226. 9. 20212. 11. 202030. 9. 201928. 9. 201830. 3. 201731. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4790. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2023328351
platiteľ od 28. 8. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Lúčová 19, 945 01 Komárno
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 8. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 29660/N
Základné imanie
15 000 €
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Komárno.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • odborné poradenské služby pre uchádzačov a záujemcov o zamestnanieod 2011
  • sprostredkovanie zamestnaniaod 2011
  • ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych a spoločenských podujatíod 2011
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2011
  • vedenie účtovníctvaod 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2011
  • administratívne službyod 2011
  • nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenieod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254790. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 8. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023328351
  3. 24. 11. 2012Nový spoločníkClaudia Lengyel, podiel 40 %
  4. 24. 11. 2012Nový spoločníkAndrea Semeneiová, podiel 40 %
  5. 17. 4. 2012Presun sídlaLúčová 19 Komárnopredtým Meštianska 7 Komárno
  6. 16. 8. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46289674

FiveStars s.r.o. – tržby 10 tis. € – IČO 46289674