SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46292781

M-PEK s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2011
IČO
46292781
DIČ
2023330221
Sídlo
Jesenského 8, 040 01 Košice – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľKristína Magdová+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

M-PEK s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Staré Mesto, v registri od 3. 9. 2011. Vo vedení firmy: Kristína Magdová, Kristína Magdová ml. a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 824 tis. € (+18,6 %) a zisk 54 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať30. z 106 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
824 tis. €
Za rok
+19 %
0500 tis.1 mil.2013—2014×19,92015+15 %2016+64 %2017+27 %2018+8 %2019+13 %2020−31 %2021−1 %2022+45 %2023+43 %2024+14 %2025+19 %
  • Najlepší rok
    2014, ×19,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,6 %
    +3,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    33,6 %
    +13,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    14,5 %
    +8,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    56,7 %
    −14,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby823 624 €694 395 €610 160 €426 127 €292 904 €294 836 €425 202 €375 269 €348 653 €273 936 €167 445 €145 194 €7 297 €
Výsledok hospodárenia53 966 €22 527 €62 563 €15 385 €−37 676 €−30 690 €496 €−25 637 €−13 848 €400 €−2 981 €10 150 €−9 504 €
Aktíva spolu371 071 €389 321 €331 312 €479 059 €257 162 €80 850 €83 300 €70 894 €89 981 €79 199 €68 170 €103 105 €55 580 €
Vlastné imanie160 547 €110 580 €88 053 €25 490 €6 207 €−28 117 €2 574 €−27 923 €−2 285 €11 563 €11 163 €14 144 €3 994 €
Podané30. 6. 202628. 6. 202528. 6. 202429. 6. 202328. 6. 202229. 6. 202126. 6. 202029. 6. 201930. 6. 201830. 6. 201728. 6. 201629. 4. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
30. z 106 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
15 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023330221
platiteľ od 1. 12. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

5 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2026
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jesenského 8, 040 01 Košice – Staré Mesto
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 9. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 28301/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
1071 Výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Staré Mesto.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • výroba pekárskych a cukrárenských výrobkovod 2011
  • administratívne službyod 2011
  • prenájom hnuteľných vecíod 2011
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 375 tis. € · posledná 8. 9. 2026
Eurofondy
1 projekt
zazmluvnené 205 tis. € · posledný 4. 8. 2021

Posledné zmluvy

  • Stredná odborná škola gastronómie a služiebZmluva o poskytovaní praktického vyučovania č. 28/2026—8. 9. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 1071), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202530. z 106
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 15 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 4. 2026Zápis konečného užívateľa výhodJúlia Magdová
  3. 30. 4. 2026Zápis konečného užívateľa výhodKristína Magdová
  4. 29. 4. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodAnton Magda
  5. 24. 3. 2026Presun sídlaJesenského 8 Košice - mestská časť Staré Mestopredtým Jesenského 8 Košice
  6. 24. 3. 2026Nový člen vedeniaKristína Magdová ml., konateľ
  7. 24. 3. 2026Nový člen vedeniaJúlia Magdová, konateľ
  8. 24. 3. 2026Nový spoločníkJúlia Magdová, podiel 25 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46292781

M-PEK s.r.o. – tržby 824 tis. € – IČO 46292781