SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46296727

A - PNEUSERVIS, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Čadca · od 2011
IČO
46296727
DIČ
2023322719
Sídlo
Čadečka 2932, 022 01 Čadca
firmy v okolí

KonateľPavol Poštek

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

A - PNEUSERVIS, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čadca, v registri od 15. 8. 2011. Vo vedení firmy: Pavol Poštek. V roku 2025 mala firma tržby 10 tis. € a stratu 12 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2642. z 3 012 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
10 tis. €
Za rok
+6 %
05 tis.10 tis.15 tis.2013—2014+189 %2015−6 %2017−13 %2018+102 %2019−36 %2020+8 %2021+2 %2022+10 %2023+6 %2024+14 %2025+6 %
  • Najlepší rok
    2014, +189 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,1 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -0,1 %
    −1,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    137,4 %
    +0,1 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201520142013
Tržby10 354 €9 732 €8 556 €8 104 €7 350 €7 188 €6 648 €10 429 €5 160 €5 925 €6 308 €2 179 €
Výsledok hospodárenia−12 €125 €−110 €70 €−107 €−122 €−92 €1 128 €−76 €−75 €−542 €15 €
Aktíva spolu12 752 €12 739 €12 614 €12 724 €12 654 €12 761 €12 883 €13 560 €11 847 €8 359 €9 200 €10 410 €
Vlastné imanie−4 773 €−4 761 €−4 886 €−4 776 €−4 846 €−4 739 €−4 617 €−4 525 €−5 653 €−9 540 €−9 945 €−9 403 €
Podané26. 3. 202621. 3. 202514. 3. 202427. 3. 202329. 3. 202230. 3. 202130. 3. 202019. 3. 201923. 3. 201830. 3. 201620. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2642. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Čadečka 2932, 022 01 Čadca
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 8. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 55141/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Čadca.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2011
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 2016
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2016
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2016
  • Počítačové službyod 2016
  • Reklamné a marketingové službyod 2016
  • Administratívne službyod 2016
  • Vedenie účtovníctvaod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
13 zmlúv
spolu 68 tis. € · posledná 28. 1. 2026

Posledné zmluvy

  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca§60 Dohoda - príspevok pre SZČO – ŠR11 tis. €28. 1. 2026
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny ČadcaDodatok ŠR—6. 11. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny ČadcaDodatok ŠR—25. 8. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca§60 Dohoda - príspevok pre SZČO – ŠR10 tis. €28. 3. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca§60 Dohoda - príspevok pre SZČO – ŠR9 tis. €28. 3. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252642. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 8. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46296727

A - PNEUSERVIS, s.r.o. – tržby 10 tis. € – IČO 46296727