SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46297065

RS SYSTEM, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Dolná Streda · od 2011
IČO
46297065
DIČ
2023355389
Sídlo
925 63 Dolná Streda
firmy v okolí

KonateľRudolf Šefránik

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RS SYSTEM, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dolná Streda, v registri od 14. 9. 2011. Vo vedení firmy: Rudolf Šefránik. V roku 2025 mala firma tržby 97 tis. € (−7,7 %) a stratu 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2681. z 5 403 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
97 tis. €
Za rok
−8 %
Od 2013
−84 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014−3 %2015−34 %2016−41 %2017−30 %2018−9 %2019−12 %2020−13 %2021+4 %2022−5 %2023+12 %2024−15 %2025−8 %
  • Priemerný rast ročne
    −14,0 %
  • Najlepší rok
    2023, +12 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -2,8 %
    −7,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -8,7 %
    −23,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -7,9 %
    −19,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    8,9 %
    −9,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby96 760 €104 815 €122 721 €109 086 €114 500 €110 159 €126 650 €144 327 €158 673 €225 482 €380 912 €573 213 €588 285 €
Výsledok hospodárenia−2 731 €4 912 €1 419 €3 822 €2 815 €−1 980 €−702 €−718 €2 422 €936 €−1 711 €3 927 €995 €
Aktíva spolu34 594 €42 031 €59 031 €49 029 €76 660 €32 533 €34 363 €57 075 €50 122 €52 741 €77 684 €137 132 €—
Vlastné imanie31 511 €34 243 €29 331 €27 913 €24 090 €21 276 €23 258 €23 959 €24 676 €22 254 €20 846 €22 950 €—
Podané18. 6. 202630. 6. 202527. 6. 202412. 6. 202330. 5. 20228. 6. 20214. 6. 202012. 6. 201918. 6. 201823. 6. 201730. 3. 201626. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2681. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023355389
platiteľ od 14. 11. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
925 63 Dolná Streda
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 9. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 28075/T
Základné imanie
14 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Dolná Streda.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • medzinárodná nákladná cestná dopravaod 2011
  • montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrickýchod 2011
  • diagnostika a opravy cestných motorových vozidielod 2011
  • prenájom hnuteľných vecíod 2011
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2011
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 7. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252681. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 18. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 18. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 2. 2023Nový spoločníkRudolf Šefránik, podiel 100 %
  3. 14. 11. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023355389
  4. 14. 9. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46297065

RS SYSTEM, s.r.o. – tržby 97 tis. € – IČO 46297065