SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46298398

eRCIS, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2011
IČO
46298398
DIČ
2023341122
Sídlo
Šrobárova 6564/4, 080 01 Prešov
firmy v okolí

KonateľRastislav Šalamun

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

eRCIS, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 21. 9. 2011. Vo vedení firmy: Rastislav Šalamun. V roku 2025 mala firma tržby 31 tis. € (+84,7 %) a stratu 248 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1119. z 1 678 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
31 tis. €
Za rok
+85 %
Od 2015
+40 %
020 tis.40 tis.2015—2016−25 %2017−22 %2018+2 %2019+15 %2020−26 %2021+97 %2022+62 %2023+1 %2024−54 %2025+85 %
  • Najlepší rok
    2021, +97 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,8 %
    +0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -0,8 %
    −0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,5 %
    −0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    28,5 %
    −9,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby30 826 €16 691 €35 974 €35 769 €22 067 €11 184 €15 186 €13 199 €12 904 €16 495 €22 052 €—
Výsledok hospodárenia−248 €−229 €10 303 €14 700 €57 €−209 €−355 €315 €−223 €3 321 €−258 €1 474 €
Aktíva spolu45 962 €53 383 €53 684 €24 067 €11 315 €10 383 €12 433 €20 991 €28 201 €13 068 €12 151 €15 183 €
Vlastné imanie32 854 €33 102 €33 379 €23 076 €8 376 €8 318 €8 528 €8 904 €8 589 €8 812 €5 492 €6 711 €
Podané9. 6. 202628. 3. 202520. 6. 202426. 3. 202314. 3. 202210. 3. 202131. 3. 202013. 3. 20193. 3. 201817. 3. 201714. 3. 201612. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1119. z 1 678 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023341122
platiteľ od 31. 5. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Šrobárova 6564/4, 080 01 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 9. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 24936/P
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
63110 Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2011
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2011
  • prenájom hnuteľných vecíod 2011
  • fotografické službyod 2011
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2011
  • reklamné a marketingové službyod 2011
  • administratívne službyod 2011
  • počítačové službyod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 63110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251119. z 1 678
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 9. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 9. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 8. 2025Zápis konečného užívateľa výhodRastislav Šalamun
  3. 4. 3. 2021Nový spoločníkRastislav Šalamun, podiel 100 %
  4. 1. 9. 2012Presun sídlaŠrobárova 6564/4 Prešovpredtým Františkánske námestie 3/A Prešov
  5. 31. 5. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023341122
  6. 21. 9. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46298398

eRCIS, s.r.o. – tržby 31 tis. € – IČO 46298398