SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46306285

S&J mont s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011
IČO
46306285
DIČ
2023336854
Sídlo
Čakanková 20420/1B, 821 07 Bratislava – Vrakuňa
firmy v okolí

KonateľJán Jačanin

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

S&J mont s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Vrakuňa, v registri od 24. 8. 2011. Vo vedení firmy: Ján Jačanin. V roku 2025 mala firma tržby 50 tis. € (+100,7 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1721. z 2 869 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
50 tis. €
Za rok
+101 %
Od 2013
+94 %
050 tis.100 tis.2013—2014−29 %2015+225 %2016−11 %2017−52 %2018−15 %2019+146 %2020+69 %2021−45 %2022+10 %2024−54 %2025+101 %
  • Najlepší rok
    2015, +225 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,3 %
    +5,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    4,6 %
    +4,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    130,1 %
    +2,2 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202520242022202120202019201820172016201520142013
Tržby49 583 €24 699 €53 780 €48 745 €89 335 €52 717 €21 411 €25 242 €52 699 €58 941 €18 114 €25 536 €
Výsledok hospodárenia3 114 €185 €−14 377 €9 078 €10 616 €−2 753 €−10 360 €−6 548 €12 214 €−13 764 €−7 559 €−6 634 €
Aktíva spolu67 975 €84 390 €5 103 €16 227 €21 616 €28 511 €51 200 €17 385 €21 940 €27 028 €18 308 €15 401 €
Vlastné imanie−20 459 €−23 573 €−24 713 €−10 336 €−19 414 €−30 030 €−27 277 €−30 139 €−11 920 €−24 133 €−10 369 €−2 809 €
Podané27. 6. 202627. 6. 202510. 2. 202528. 7. 202228. 7. 202228. 7. 202231. 12. 20192. 7. 201831. 3. 201730. 6. 201618. 6. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1721. z 2 869 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
490 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023336854
platiteľ od 25. 4. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Čakanková 20420/1B, 821 07 Bratislava – Vrakuňa
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 8. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 90834/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43210 Elektrická inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Vrakuňa.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrickýchod 2011
  • administratívne službyod 2011
  • reklamné a marketingové službyod 2011
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2011
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2011
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2011
  • podnikateľské poradenstvood 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služiebod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Elektrická inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251721. z 2 869
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (elektrická inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 27. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 1. 2023Nový spoločníkJán Jačanin, podiel 100 %
  3. 19. 12. 2022Nový člen vedeniaJán Jačanin, konateľ
  4. 22. 11. 2019Presun sídlaČakanková 20420/1B Bratislava - mestská časť Vrakuňapredtým Ovručská 1662/1 Bratislava
  5. 16. 7. 2013Presun sídlaOvručská 1662/1 Bratislavapredtým Čilistovská 2 Šamorín
  6. 25. 4. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023336854
  7. 24. 8. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia elektrická inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46306285

S&J mont s.r.o. – tržby 50 tis. € – IČO 46306285