V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
G-VISUAL s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trstice, v registri od 26. 8. 2011. Vo vedení firmy: Tomáš Gőgh. V roku 2025 mala firma stratu 340 €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · Vysoko spoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Nie je platiteľom DPHFinančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Stratové roky11 z 13
- Najslabší rok2016, strata 1 tis. €
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 € | — | — | — |
| Výsledok hospodárenia | −340 € | 0 € | 0 € | −84 € | −84 € | −84 € | −208 € | −133 € | −1 104 € | −1 168 € | −480 € | −480 € | −17 € |
| Aktíva spolu | 2 133 € | 2 133 € | 2 133 € | 2 133 € | 2 217 € | 2 301 € | 2 385 € | 2 593 € | 2 686 € | 3 790 € | 4 478 € | 4 958 € | 4 959 € |
| Vlastné imanie | 793 € | 1 133 € | 1 133 € | 1 133 € | 1 217 € | 1 301 € | 1 385 € | 1 593 € | 1 726 € | 2 830 € | 3 998 € | 4 478 € | 4 959 € |
| Podané | 29. 3. 2026 | 27. 3. 2025 | 27. 3. 2025 | 30. 3. 2023 | 6. 6. 2022 | 22. 6. 2021 | 22. 6. 2020 | 11. 6. 2019 | 9. 6. 2018 | 24. 6. 2017 | 31. 3. 2016 | 31. 3. 2015 | 24. 3. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 26. 8. 2011
- 15 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 32669/T
- Základné imanie
- 5 000 €
- Hlavná činnosť
- 70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- firmy v odvetví
- Predchádzajúci názov
- Natur Company s. r. o.
Prepojené firmy
2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov
Predmet činnosti
9 zapísaných činností
- počítačové služby,od 2011
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2011
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2011
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2011
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2011
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,od 2011
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2011
- prípravné práce k realizácii stavby,od 2011
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby
História zmien
Posledná zmena 29. 3. 2026 · 8 záznamov
- 29. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 26. 8. 2023Presun sídla1367 Trsticepredtým 380 Čierna Voda
- 26. 8. 2023Nový spoločníkTomáš Gőgh, podiel 100 %
- 2. 7. 2016Presun sídla380 Čierna Vodapredtým 800 Trstice
- 11. 6. 2013Presun sídla800 Trsticepredtým Ružová dolina 6 Bratislava
- 26. 10. 2011Zmena obchodného menaG-VISUAL s. r. o.predtým Natur Company s. r. o.
- 6. 10. 2011Nový člen vedeniaTomáš Gőgh, konateľ
- 26. 8. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 29. 3. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 8. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46309322