SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46310711

Agrarbetrieb Eichhorn u. Enkel s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011
IČO
46310711
DIČ
2023321542
Sídlo
Plynárenská 4659/1, 821 09 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľJörg Sattler, MBA

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Agrarbetrieb Eichhorn u. Enkel s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 12. 8. 2011. Vo vedení firmy: Jörg Sattler. V roku 2025 mala firma tržby 1,5 mil. € (+119,4 %) a zisk 16 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať71. z 227 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,5 mil. €
Za rok
+119 %
Od 2014
+807 %
02 mil.4 mil.6 mil.2014—2015×6,72016−76 %2017×172018−92 %2019−9 %2020+26 %2021+40 %2022+0 %2023+8 %2024+12 %2025+119 %
  • Priemerný rast ročne
    +22,2 %
  • Najlepší rok
    2017, ×17

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,0 %
    +18,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    0,3 %
    +2,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    100,8 %
    −0,1 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 523 787 €694 477 €620 040 €574 927 €572 663 €408 922 €325 037 €358 698 €4 559 219 €267 788 €1 129 804 €168 083 €—
Výsledok hospodárenia15 736 €−118 459 €70 857 €77 419 €108 841 €−37 774 €−90 994 €−136 159 €48 045 €−3 384 €−200 633 €−73 518 €585 689 €
Aktíva spolu4 921 686 €5 023 286 €3 289 294 €3 227 523 €3 119 207 €2 810 458 €2 712 509 €2 859 069 €2 912 968 €2 227 781 €1 645 200 €1 805 457 €1 252 522 €
Vlastné imanie−38 391 €−43 829 €74 629 €3 772 €−64 810 €−173 651 €−135 877 €−44 883 €91 476 €43 432 €−372 944 €−172 310 €−98 792 €
Podané30. 5. 202625. 5. 202520. 5. 202426. 3. 202329. 3. 202231. 5. 202129. 7. 202028. 5. 201928. 3. 201831. 5. 201720. 6. 201629. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
71. z 227 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023321542
platiteľ od 15. 9. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Plynárenská 4659/1, 821 09 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 8. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 75101/B
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
111 Pestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,od 2011
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v dopraveod 2024
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí.od 2026
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí.od 2026
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Pestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 8 tis. € · posledná 28. 4. 2025

Posledné zmluvy

  • Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.Zmluva o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou—28. 4. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 111), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202571. z 227
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (pestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

28 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 28.

História zmien

Posledná zmena 30. 5. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 11. 2021Nový spoločníkJörg Sattler, MBA, podiel 100 %
  3. 15. 9. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023321542
  4. 12. 8. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia pestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46310711

Agrarbetrieb Eichhorn u. Enkel s. r. o. – tržby 1,5 mil. € – IČO 46310711