SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46317261

ECOSERVIS s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2011
IČO
46317261
DIČ
2023329495
Sídlo
Brnianska 505, 911 05 Trenčín
firmy v okolí

KonateľIng. Michal Grác

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ECOSERVIS s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 31. 8. 2011. Vo vedení firmy: Michal Grác. V roku 2025 mala firma tržby 210 tis. € (−22,0 %) a stratu 48 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2369. z 15 641 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
210 tis. €
Za rok
−22 %
Od 2013
+854 %
0200 tis.400 tis.2013—2014×4,62015+91 %2016+25 %2017−28 %2018+12 %2019+60 %2020−7 %2021+6 %2022+5 %2023−13 %2024−4 %2025−22 %
  • Najlepší rok
    2014, ×4,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -22,8 %
    −12,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -52,4 %
    −27,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    252,2 %
    +70,4 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby209 997 €269 228 €280 661 €321 959 €306 936 €290 176 €312 509 €195 640 €174 489 €243 858 €194 379 €101 702 €22 009 €
Výsledok hospodárenia−47 862 €−27 411 €−23 206 €−55 878 €−51 331 €−96 069 €4 391 €5 566 €−1 229 €−929 €3 688 €−27 363 €−9 355 €
Aktíva spolu91 324 €111 452 €138 440 €155 510 €155 245 €206 226 €251 285 €194 198 €152 293 €125 708 €128 022 €87 243 €11 747 €
Vlastné imanie−138 987 €−91 125 €−63 714 €−40 508 €15 370 €66 701 €62 769 €58 378 €52 812 €34 041 €34 970 €−31 718 €−4 355 €
Podané26. 2. 20263. 3. 202518. 3. 202422. 3. 202325. 3. 202221. 6. 20215. 5. 202022. 3. 201915. 3. 201827. 3. 201724. 3. 201627. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2369. z 15 641 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023329495
platiteľ od 1. 5. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
3 telefóny · 3 e-maily · 2 weby firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Brnianska 505, 911 05 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 8. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 28134/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecí,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2011
  • vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanieod 2018
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2018
  • čistiace a upratovacie službyod 2018
  • reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252369. z 15 641
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 2. 2026 · 6 záznamov

  1. 26. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 2. 2015Nový spoločníkIng. Michal Grác, podiel 100 %
  3. 1. 5. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023329495
  4. 21. 3. 2013Presun sídlaBrnianska 505 Trenčínpredtým Mierová 184 Bratislava
  5. 1. 3. 2013Nový člen vedeniaIng. Michal Grác, konateľ
  6. 31. 8. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46317261

ECOSERVIS s. r. o. – tržby 210 tis. € – IČO 46317261