SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46325093

A4 s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Spišské Bystré · od 2012
IČO
46325093
DIČ
2023516506
Sídlo
Jána Lačeka 618/18, 059 18 Spišské Bystré
firmy v okolí

KonateľSlavomír Alžbetkin+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

A4 s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Spišské Bystré, v registri od 19. 5. 2012. Vo vedení firmy: Slavomír Alžbetkin a Radoslava Alžbetkin. V roku 2025 mala firma tržby 35 tis. € (+18,1 %) a zisk 492 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať682. z 1 245 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
35 tis. €
Za rok
+18 %
020 tis.40 tis.2014—2015−75 %2021×67,62022+158 %2023+32 %2024+14 %2025+18 %
  • Najlepší rok
    2021, ×67,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,4 %
    +1,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    1,8 %
    +1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    69,2 %
    +1,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby34 560 €29 275 €25 618 €19 340 €7 502 €—————111 €449 €—
Výsledok hospodárenia492 €61 €1 019 €4 212 €1 422 €——−95 €−650 €−623 €−1 175 €−3 216 €−644 €
Aktíva spolu27 117 €24 529 €13 129 €7 780 €3 049 €1 140 €1 140 €1 045 €1 050 €1 067 €525 €1 824 €4 674 €
Vlastné imanie8 345 €7 853 €7 792 €6 773 €2 562 €1 140 €1 140 €1 045 €490 €517 €−35 €1 140 €4 356 €
Podané20. 3. 202622. 3. 20255. 3. 202429. 3. 202314. 2. 202211. 2. 202116. 3. 202025. 3. 201928. 2. 201823. 3. 201729. 3. 201625. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
682. z 1 245 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
2
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023516506
platiteľ od 9. 4. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jána Lačeka 618/18, 059 18 Spišské Bystré
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 5. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 26047/P
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
55200 Turistické a iné krátkodobé ubytovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Spišské Bystré.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2012
  • administratívne službyod 2012
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2012
  • prekladateľské a tlmočnícke služby – Anglický jazykod 2012
  • vyučovanie v odbore cudzích jazykov – Anglický jazykod 2012
  • prevádzka malých plavidielod 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2012
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Turistické a iné krátkodobé ubytovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 55200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025682. z 1 245
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (turistické a iné krátkodobé ubytovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 20. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 20. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 12. 2016Presun sídlaJána Lačeka 618/18 Spišské Bystrépredtým Dominika Tatarku 323/10 Poprad
  3. 9. 4. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023516506
  4. 19. 5. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia turistické a iné krátkodobé ubytovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46325093

A4 s.r.o. – tržby 35 tis. € – IČO 46325093