SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46327584

DLK - Construction & Renovation, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bardejov · od 2011

predtým Darák SK s.r.o.

IČO
46327584
DIČ
2023325293
Sídlo
Pod papierňou 1496/42, 085 01 Bardejov
firmy v okolí

KonateľJaroslav Darák

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DLK - Construction & Renovation, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bardejov, v registri od 25. 8. 2011. Vo vedení firmy: Jaroslav Darák. V roku 2025 mala firma tržby 9 tis. € (−34,2 %) a zisk 3 tis. €.

4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
9 tis. €
Za rok
−34 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2019×182,82020−66 %2021−57 %2024−58 %2025−34 %
  • Najlepší rok
    2019, ×182,8

Ukazovatele 2025

  • ROE
    11,1 %
    +3,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,7 %
    +3,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    3,1 %
    −0,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby8 930 €13 580 €——32 262 €75 628 €222 996 €————1 220 €
Výsledok hospodárenia2 960 €1 901 €0 €0 €1 267 €2 418 €9 340 €—−480 €−480 €−480 €267 €
Aktíva spolu27 592 €24 632 €21 874 €21 874 €22 098 €21 175 €26 321 €8 850 €9 330 €9 810 €10 290 €10 781 €
Vlastné imanie26 735 €23 775 €21 874 €21 874 €21 875 €20 608 €18 190 €8 850 €8 850 €9 330 €9 810 €10 291 €
Podané17. 1. 202630. 1. 202523. 1. 202416. 2. 202314. 2. 20221. 3. 202110. 2. 202028. 2. 201915. 3. 20183. 3. 201726. 2. 20164. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
12934. z 15 641 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2023325293
platiteľ od 27. 9. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pod papierňou 1496/42, 085 01 Bardejov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 8. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 24836/P
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Darák SK s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bardejov.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenieod 2011
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2011
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2011
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202512934. z 15 641
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 17. 1. 2026 · 4 záznamy

  1. 17. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 5. 2019Zmena obchodného menaDLK - Construction & Renovation, s. r. o.predtým Darák SK s.r.o.
  3. 27. 9. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023325293
  4. 25. 8. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46327584

DLK - Construction & Renovation, s. r. o. – tržby 9 tis. € – IČO 46327584