SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46343083

FYZIO.SAN s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2011
IČO
46343083
DIČ
2023332058
Sídlo
Burianova 5714/4, 080 01 Prešov
firmy v okolí

KonateľMgr. Pavol Mušinský

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FYZIO.SAN s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 9. 9. 2011. Vo vedení firmy: Pavol Mušinský. V roku 2025 mala firma tržby 112 tis. € (+19,7 %) a stratu 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať202. z 1 088 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
112 tis. €
Za rok
+20 %
Od 2014
+424 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+5 %2016−36 %2017+39 %2018+137 %2019−16 %2020+27 %2021+42 %2022+46 %2023−9 %2024−1 %2025+20 %
  • Najlepší rok
    2018, +137 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -4,5 %
    −16,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -48,0 %
    −119,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -6,4 %
    −22,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    86,6 %
    +9,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby112 407 €93 911 €94 891 €104 116 €71 451 €50 234 €39 606 €47 347 €19 950 €14 341 €22 504 €21 460 €—
Výsledok hospodárenia−5 049 €10 927 €−39 405 €−34 767 €−45 030 €−16 681 €−11 759 €8 175 €4 607 €154 €3 255 €3 249 €148 €
Aktíva spolu78 764 €66 485 €23 687 €33 305 €33 078 €57 126 €43 199 €23 104 €12 501 €7 107 €6 414 €2 769 €163 €
Vlastné imanie10 515 €15 229 €−68 103 €−30 465 €−56 321 €−11 290 €5 391 €17 150 €8 975 €4 368 €4 214 €959 €−2 291 €
Podané30. 6. 202624. 6. 202517. 6. 202431. 3. 202325. 3. 202215. 3. 202123. 3. 202026. 3. 201920. 3. 201827. 3. 20179. 3. 201623. 3. 20156. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
202. z 1 088 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023332058
platiteľ od 1. 9. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Burianova 5714/4, 080 01 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 9. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 24876/P
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
96040 Služby týkajúce sa telesnej pohody
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Predmet činnosti

32 zapísaných činností

  • ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2011
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2011
  • správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnotyod 2011
  • vedenie účtovníctvaod 2011
  • finančný leasingod 2011
  • skladovanieod 2011
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2011
  • čistiace a upratovacie službyod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby týkajúce sa telesnej pohody — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 5. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 96040), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025202. z 1 088
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby týkajúce sa telesnej pohody).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 9. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2023332058
  3. 23. 1. 2018Presun sídlaBurianova 5714/4 Prešovpredtým Zápotockého 10 Prešov
  4. 14. 3. 2017Nový spoločníkMgr. Pavol Mušinský, podiel 100 %
  5. 9. 9. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby týkajúce sa telesnej pohody s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46343083

FYZIO.SAN s.r.o. – tržby 112 tis. € – IČO 46343083