SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46359257

THERMGAS s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2011
IČO
46359257
DIČ
2023339527
Sídlo
Borová 3295/36, 010 07 Žilina
firmy v okolí

KonateľJuraj Belan

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

THERMGAS s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 23. 9. 2011. Vo vedení firmy: Juraj Belan. V roku 2025 mala firma tržby 124 tis. € (−47,3 %) a stratu 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať558. z 1 192 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
124 tis. €
Za rok
−47 %
Od 2014
−79 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015+8 %2016−56 %2017−1 %2018−55 %2019+28 %2020−36 %2021−44 %2022−96 %2023×92,72024+1 %2025−47 %
  • Priemerný rast ročne
    −13,1 %
  • Najlepší rok
    2023, ×92,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -2,1 %
    −0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -2,9 %
    +2,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -2,1 %
    +2,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    28,9 %
    +12,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby123 557 €234 394 €231 720 €2 500 €56 198 €99 591 €155 791 €122 157 €270 368 €272 081 €620 805 €576 831 €—
Výsledok hospodárenia−2 615 €−4 698 €−1 677 €−3 664 €40 236 €1 983 €38 049 €−10 758 €30 296 €−24 486 €955 €27 519 €2 370 €
Aktíva spolu124 993 €109 016 €108 423 €129 035 €126 773 €120 288 €111 601 €112 568 €205 019 €186 201 €287 889 €265 280 €76 374 €
Vlastné imanie88 857 €91 472 €96 170 €101 979 €110 041 €69 805 €67 822 €29 772 €40 530 €10 234 €34 719 €33 739 €6 222 €
Podané13. 6. 20268. 5. 202517. 3. 202418. 6. 202322. 6. 202212. 5. 202127. 6. 20205. 3. 201911. 6. 201815. 6. 201729. 2. 201628. 3. 20157. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
558. z 1 192 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023339527
platiteľ od 18. 11. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Borová 3295/36, 010 07 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 9. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 55361/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43220 Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • čistiace a upratovacie službyod 2011
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2011
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2011
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2011
  • montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických plynových zariadeníod 2011
  • zváračské a paličské práceod 2011
  • vodoinštalatérske a kúrenárske práceod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025558. z 1 192
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

6 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 13. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 13. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 11. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023339527
  3. 23. 9. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46359257

THERMGAS s.r.o. – tržby 124 tis. € – IČO 46359257