SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46360603

MIROL, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Stará Ľubovňa · od 2012
IČO
46360603
DIČ
2023480624
Sídlo
Mierová 1089/18, 064 01 Stará Ľubovňa
firmy v okolí

KonateľMichal Šeľuk+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmutelefón ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MIROL, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stará Ľubovňa, v registri od 29. 2. 2012. Vo vedení firmy: Michal Šeľuk a Lucia Šeľuková. V roku 2025 mala firma tržby 6 tis. € a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať230. z 262 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
6 tis. €
Za rok
−27 %
Od 2013
−72 %
020 tis.40 tis.60 tis.2013—2014+45 %2015+21 %2016−11 %2017+45 %2018+18 %2019−72 %2020−16 %2021−65 %2022−17 %2023−23 %2024+169 %2025−27 %
  • Najlepší rok
    2024, +169 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    16,7 %
    −17,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    16,0 %
    −16,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    4,3 %
    −0,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby5 627 €7 661 €2 843 €3 688 €4 464 €12 815 €15 254 €53 672 €45 539 €31 320 €35 119 €28 906 €19 882 €
Výsledok hospodárenia2 485 €4 279 €89 €−4 €−3 782 €−273 €198 €3 649 €3 053 €−1 804 €1 832 €760 €−338 €
Aktíva spolu15 567 €13 094 €8 210 €8 122 €8 264 €13 042 €13 024 €15 964 €14 198 €13 371 €17 577 €6 686 €10 686 €
Vlastné imanie14 898 €12 413 €8 134 €8 045 €8 049 €11 831 €12 104 €11 905 €8 256 €5 203 €7 007 €5 175 €4 415 €
Podané29. 6. 202627. 3. 202517. 3. 202431. 3. 202328. 3. 202215. 6. 202127. 6. 202026. 6. 201930. 3. 201829. 3. 201730. 3. 201618. 3. 201525. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
230. z 262 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2023480624
platiteľ od 25. 6. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
1 telefón · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mierová 1089/18, 064 01 Stará Ľubovňa
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 2. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 25633/P
Hlavná činnosť
4618 Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Stará Ľubovňa.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2012
  • výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batériiod 2012
  • montáž, rekonštrukcie, údržba vyhradených elektrických zariadeníod 2012
  • vykonávanie zváracích prác elektrickým oblúkom, bodovým a švovým zváraním, zváranie CO2, paličské práceod 2012
  • pánske, dámske a detské kaderníctvood 2012
  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenieod 2012
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 2 tis. € · posledná 10. 11. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4618), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025230. z 262
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 2. 2023Presun sídlaMierová 1089/18 Stará Ľubovňapredtým Jarmočná 79 Stará Ľubovňa
  3. 1. 1. 2015Nový člen vedeniaLucia Šeľuková, konateľ
  4. 25. 6. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023480624
  5. 29. 2. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46360603

MIROL, s.r.o. – tržby 6 tis. € – IČO 46360603