SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46364544

ELUMA Group s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2011
IČO
46364544
DIČ
2023358326
Sídlo
Gerlachovská 867/12, 040 01 Košice – Sever
firmy v okolí

KonateľRNDr. Mária Piknová, PhD.

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ELUMA Group s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Sever, v registri od 4. 10. 2011. Vo vedení firmy: Mária Piknová. V roku 2024 mala firma tržby 8 tis. € a stratu 302 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať105. z 120 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
8 tis. €
Za rok
+46 %
Od 2013
−90 %
050 tis.100 tis.2013—2014−20 %2015+9 %2016+23 %2017−9 %2018+4 %2019−68 %2020−46 %2021−17 %2022−81 %2023+151 %2024+46 %
  • Priemerný rast ročne
    −18,8 %
  • Najlepší rok
    2023, +151 %

Ukazovatele 2024

  • ROA
    -1,5 %
    +1,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    97,3 %
    +2,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby7 986 €5 452 €2 171 €11 308 €13 694 €25 540 €80 492 €77 606 €85 170 €69 389 €63 654 €79 211 €
Výsledok hospodárenia−302 €−604 €−2 713 €−2 880 €−1 234 €−1 652 €−819 €1 383 €8 166 €3 476 €1 821 €2 266 €
Aktíva spolu20 297 €20 276 €20 878 €22 256 €21 441 €22 987 €11 455 €13 440 €22 434 €16 418 €16 232 €19 563 €
Vlastné imanie556 €1 061 €1 665 €4 378 €7 258 €8 492 €10 144 €10 963 €18 515 €10 315 €6 821 €7 266 €
Podané23. 10. 202530. 9. 202430. 9. 202430. 9. 202430. 9. 202430. 9. 202430. 9. 202430. 6. 201830. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
105. z 120 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023358326
platiteľ od 1. 11. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Gerlachovská 867/12, 040 01 Košice – Sever
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 10. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 28455/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Sever.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností

  • počítačové službyod 2011
  • administratívne službyod 2011
  • vedenie účtovníctvaod 2011
  • faktoring a forfaitingod 2011
  • reklamné a marketingové službyod 2011
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný nešpecializovaný maloobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4712), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2024105. z 120
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (ostatný nešpecializovaný maloobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 10. 2026 · 3 záznamy

  1. 28. 10. 2026Nový spoločníkRNDr. Mária Piknová, PhD., podiel 100 %
  2. 23. 10. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  3. 4. 10. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný nešpecializovaný maloobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46364544

ELUMA Group s.r.o. – tržby 8 tis. € – IČO 46364544