SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46367471

N.M. Engineering s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Poprad · od 2011
IČO
46367471
DIČ
2023363111
Sídlo
Moyzesova 3284/4, 058 01 Poprad
firmy v okolí

KonateľIng. Norbert Majerčík+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

N.M. Engineering s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poprad, v registri od 22. 10. 2011. Vo vedení firmy: Norbert Majerčík a Viktor Majerčík. V roku 2025 mala firma tržby 65 tis. € (+7,3 %) a stratu 384 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať960. z 2 386 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
65 tis. €
Za rok
+7 %
Od 2014
−67 %
0100 tis.200 tis.2014—2015−80 %2016−4 %2017+25 %2018+41 %2019−26 %2020−14 %2021+67 %2022−20 %2023+65 %2024−34 %2025+7 %
  • Priemerný rast ročne
    −9,6 %
  • Najlepší rok
    2021, +67 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,6 %
    +17,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -0,4 %
    +9,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,3 %
    +7,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    22,0 %
    −4,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby65 385 €60 940 €92 001 €55 800 €70 148 €41 954 €48 960 €66 244 €46 854 €37 506 €38 876 €198 708 €—
Výsledok hospodárenia−384 €−10 877 €24 942 €6 639 €13 117 €2 064 €11 719 €19 706 €6 464 €389 €4 568 €14 444 €19 315 €
Aktíva spolu137 459 €145 746 €149 818 €125 715 €128 902 €113 620 €116 213 €121 918 €97 642 €102 301 €100 746 €152 824 €96 038 €
Vlastné imanie107 189 €107 573 €118 449 €107 291 €100 653 €101 323 €99 259 €113 711 €94 005 €87 540 €87 152 €82 585 €68 140 €
Podané23. 3. 202624. 3. 202527. 3. 202424. 3. 202321. 3. 202230. 3. 202131. 3. 202025. 3. 201916. 3. 201816. 3. 201723. 3. 201626. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
960. z 2 386 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023363111
platiteľ od 23. 11. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Moyzesova 3284/4, 058 01 Poprad
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 10. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 25055/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71121 Inžinierske činnosti a poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Poprad.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • poskytovanie technického a ekonomického poradenstva týkajúce sa technického, technologického a energetického vybavenia staviebod 2011
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2011
  • služby súvisiace s počítačovým spracovním údajovod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • vykonávanie odborného autorského dohľadu nad uskutočňovaním stavieb podľa projektovej dokumentácie overenej stavebným úradom v územnom konaní alebo v stavebnom konaníod 2011
  • vyhotovovanie podkladov na hodnotenie vplyvu stavby na životné prostredieod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inžinierske činnosti a poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71121), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025960. z 2 386
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inžinierske činnosti a poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 23. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 23. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 7. 2021Nový člen vedeniaIng. Viktor Majerčík, konateľ
  3. 23. 11. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023363111
  4. 22. 10. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inžinierske činnosti a poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46367471

N.M. Engineering s.r.o. – tržby 65 tis. € – IČO 46367471