SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46367624

MÔJ BAR, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011
IČO
46367624
DIČ
2023350571
Sídlo
Pifflova 11, 851 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľPatrik Žikavský

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MÔJ BAR, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 11. 10. 2011. Vo vedení firmy: Patrik Žikavský. V roku 2025 mala firma tržby 16 tis. € (−13,9 %) a stratu 25 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1101. z 1 275 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
16 tis. €
Za rok
−14 %
Od 2014
−87 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+5 %2016+37 %2017+6 %2018+11 %2019−8 %2020−34 %2021−14 %2022+2 %2023−44 %2024−70 %2025−14 %
  • Priemerný rast ročne
    −16,8 %
  • Najlepší rok
    2016, +37 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -154,2 %
    −51,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -159,0 %
    −91,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    120,8 %
    −31,9 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby16 091 €18 698 €61 954 €109 848 €107 956 €124 929 €190 669 €206 781 €185 723 €174 623 €127 925 €121 752 €—
Výsledok hospodárenia−24 820 €−19 173 €−37 143 €−27 642 €−22 430 €−13 540 €14 782 €14 061 €10 300 €562 €−24 251 €−11 618 €−20 297 €
Aktíva spolu15 606 €28 564 €38 417 €50 525 €84 651 €88 945 €97 266 €94 372 €72 799 €56 242 €59 933 €54 726 €27 475 €
Vlastné imanie−3 253 €−15 073 €4 101 €24 313 €51 956 €74 386 €87 925 €73 143 €59 083 €48 783 €−12 395 €11 855 €23 473 €
Podané12. 2. 202617. 2. 202513. 3. 202429. 3. 202315. 3. 202226. 3. 202126. 5. 20208. 3. 201922. 2. 201816. 3. 201717. 3. 201617. 3. 201528. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1101. z 1 275 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023350571
platiteľ od 18. 7. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pifflova 11, 851 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 10. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 76260/B
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
56300 Služby pohostinstiev
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach,od 2011
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2011
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,od 2011
  • pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne,od 2011
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby pohostinstiev — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 11. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251101. z 1 275
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby pohostinstiev).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 2. 2026 · 3 záznamy

  1. 12. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 7. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023350571
  3. 11. 10. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby pohostinstiev s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46367624

MÔJ BAR, s. r. o. – tržby 16 tis. € – IČO 46367624