SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46375104

PAMI INVEST s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Rimavská Sobota · od 2011
IČO
46375104
DIČ
2023351836
Sídlo
Cukrovarská 2090, 979 01 Rimavská Sobota
firmy v okolí

KonateľLucia Žiaková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PAMI INVEST s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rimavská Sobota, v registri od 5. 10. 2011. Vo vedení firmy: Lucia Žiaková a Žaneta Žiaková. V roku 2025 mala firma tržby 61 tis. € (+0,2 %) a stratu 24 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2212. z 4 717 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
61 tis. €
Za rok
+0 %
Od 2014
+71 %
025 tis.50 tis.75 tis.2014—2015+33 %2016−20 %2017−23 %2018−32 %2019+3 %2020+140 %2021+12 %2022−52 %2023+106 %2024+12 %2025+0 %
  • Najlepší rok
    2020, +140 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -40,0 %
    −42,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -55,0 %
    −57,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -13,1 %
    −13,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    76,1 %
    +3,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby60 777 €60 678 €54 301 €26 301 €54 683 €48 636 €20 256 €19 737 €28 936 €37 668 €47 242 €35 453 €—
Výsledok hospodárenia−24 297 €1 792 €6 604 €10 519 €2 785 €−10 086 €−552 €−15 786 €−11 728 €−2 500 €1 441 €−10 725 €−8 844 €
Aktíva spolu184 822 €246 460 €215 409 €206 412 €201 106 €198 825 €225 946 €891 567 €237 654 €202 000 €251 942 €253 737 €253 850 €
Vlastné imanie44 200 €68 497 €66 705 €60 100 €49 568 €46 783 €56 868 €57 273 €73 059 €43 787 €46 287 €44 846 €55 571 €
Podané4. 6. 202630. 5. 202527. 6. 202411. 6. 202324. 6. 202230. 6. 202111. 9. 202019. 6. 201928. 6. 201826. 6. 201728. 6. 201630. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2212. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023351836
platiteľ od 1. 3. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Cukrovarská 2090, 979 01 Rimavská Sobota
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 10. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 20897/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Rimavská Sobota.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecíod 2011
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2019
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2019
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 11 tis. € · posledná 27. 11. 2019

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252212. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 4. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 4. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 3. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2023351836
  3. 5. 10. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46375104

PAMI INVEST s.r.o. – tržby 61 tis. € – IČO 46375104