SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46375465

Hanei s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011
IČO
46375465
DIČ
2023351000
Sídlo
Bieloruská 50, 821 06 Bratislava
firmy v okolí

KonateľViktor Porubský

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Hanei s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 8. 10. 2011. Vo vedení firmy: Viktor Porubský. V roku 2025 mala firma tržby 75 tis. € (+24,8 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať116. z 174 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
75 tis. €
Za rok
+25 %
050 tis.100 tis.2013—2014+28 %2015−100 %2016—2017+73 %2018+161 %2019−39 %2020+17 %2021+62 %2022−6 %2023+32 %2024+48 %2025+25 %
  • Najlepší rok
    2018, +161 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,1 %
    −2,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    13,5 %
    −6,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,1 %
    −0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    77,3 %
    −5,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby75 409 €60 404 €40 845 €31 050 €32 950 €20 400 €17 400 €28 500 €10 900 €6 300 €0 €667 €520 €
Výsledok hospodárenia3 061 €3 867 €3 884 €−7 519 €5 743 €4 315 €1 207 €273 €−1 909 €4 745 €0 €−365 €−442 €
Aktíva spolu99 954 €113 036 €34 273 €37 087 €46 576 €21 476 €18 941 €8 304 €20 316 €10 225 €0 €4 121 €4 227 €
Vlastné imanie22 666 €19 605 €15 738 €11 853 €19 373 €13 630 €9 315 €8 109 €7 836 €9 745 €0 €3 641 €4 007 €
Podané21. 6. 202629. 6. 20258. 6. 202428. 6. 202329. 6. 202218. 6. 20219. 8. 202027. 6. 201929. 6. 201830. 6. 201730. 6. 201625. 6. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
116. z 174 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2023351000
platiteľ od 19. 3. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bieloruská 50, 821 06 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 10. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 76224/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45320 Maloobchod s dielmi a príslušenstvom motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • čistiace a upratovacie služby,od 2011
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2011
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2011
  • finančný leasing,od 2011
  • poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla,od 2011
  • vykonávanie odťahovej služby,od 2011
  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie,od 2011
  • nákladná cestná doprava vkonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod s dielmi a príslušenstvom motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45320), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025116. z 174
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod s dielmi a príslušenstvom motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 21. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 21. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 3. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2023351000
  3. 8. 10. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod s dielmi a príslušenstvom motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46375465

Hanei s. r. o. – tržby 75 tis. € – IČO 46375465