SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46378383

CRONOX, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prievidza · od 2011

predtým SOLAR FUTURE, s.r.o.

IČO
46378383
DIČ
2023348943
Sídlo
Gustáva Švéniho 8, 971 01 Prievidza
firmy v okolí

KonateľJozef Kutlák+ 1 ďalšia osoba

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CRONOX, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prievidza, v registri od 5. 10. 2011. Vo vedení firmy: Jozef Kutlák a Juraj Breštenský. V roku 2025 mala firma tržby 539 € (−97,4 %) a stratu 5 tis. €.

3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
539 €
Za rok
−97 %
Od 2021
−100 %
0100 tis.200 tis.2021—2022−31 %2023−72 %2024−35 %2025−97 %
  • Priemerný rast ročne
    −76,2 %
  • Najlepší rok
    2022, −31 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -37,7 %
    −45,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -2,0 %
    −2,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    94,6 %
    +1,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby539 €21 111 €32 330 €115 300 €166 978 €————————
Výsledok hospodárenia−4 619 €1 382 €−9 746 €−3 097 €23 139 €−401 €——−480 €−480 €−480 €−480 €—
Aktíva spolu226 792 €230 929 €239 819 €257 601 €201 765 €5 675 €4 830 €4 830 €5 310 €5 790 €6 270 €6 750 €6 750 €
Vlastné imanie12 239 €16 857 €15 475 €25 221 €28 318 €5 179 €4 830 €4 830 €4 830 €5 310 €5 790 €6 270 €6 750 €
Podané5. 8. 202630. 6. 20251. 7. 202414. 12. 202326. 6. 202214. 6. 202114. 3. 202029. 3. 201917. 3. 201831. 3. 201724. 3. 201631. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1547. z 1 593 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023348943
platiteľ od 1. 5. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Gustáva Švéniho 8, 971 01 Prievidza
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 10. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 41232/R
Základné imanie
7 500 €
Hlavná činnosť
4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
SOLAR FUTURE, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prievidza.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

30 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecíod 2011
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2011
  • administratívne službyod 2011
  • reklamné a marketingové službyod 2011
  • faktoring a forfaitingod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný nešpecializovaný maloobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4712), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251547. z 1 593
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný nešpecializovaný maloobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 5. 8. 2026 · 9 záznamov

  1. 5. 8. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 4. 2026Nový spoločníkJozef Kutlák, podiel 50 %
  3. 11. 4. 2026Nový spoločníkJuraj Breštenský, podiel 50 %
  4. 20. 3. 2026Nový člen vedeniaJuraj Breštenský, konateľ
  5. 1. 5. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2023348943
  6. 5. 1. 2021Zmena obchodného menaCRONOX, s.r.o.predtým SOLAR FUTURE, s.r.o.
  7. 5. 1. 2021Presun sídlaGustáva Švéniho 8 Prievidzapredtým Tehelná 189 Zvolen
  8. 18. 12. 2020Nový člen vedeniaJozef Kutlák, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný nešpecializovaný maloobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46378383

CRONOX, s.r.o. – tržby 539 € – IČO 46378383