SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46382178

GDS - Automotive s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011
IČO
46382178
DIČ
2023372945
Sídlo
Mečíková 6019/16, 841 07 Bratislava – Devínska Nová Ves
firmy v okolí

KonateľStanislav Gúth+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GDS - Automotive s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Devínska Nová Ves, v registri od 22. 10. 2011. Vo vedení firmy: Stanislav Gúth a Ivana Gúthová. V roku 2025 mala firma tržby 49 tis. € a zisk 32 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať120. z 246 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
49 tis. €
Za rok
−39 %
Od 2013
−69 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014+122 %2015+66 %2016+57 %2017−21 %2018+38 %2019−22 %2020−58 %2021+24 %2022−66 %2023−42 %2025−39 %
  • Priemerný rast ročne
    −9,4 %
  • Najlepší rok
    2014, +122 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    65,7 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    5,5 %
    +9,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,5 %
    +9,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,2 %
    +0,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby49 179 €—80 244 €138 623 €408 987 €329 950 €787 978 €1 010 186 €731 634 €926 336 €588 787 €355 102 €159 772 €
Výsledok hospodárenia32 302 €−20 039 €12 493 €50 314 €117 357 €69 224 €107 017 €255 057 €87 402 €14 642 €−1 340 €4 966 €1 943 €
Aktíva spolu590 681 €557 778 €577 876 €570 317 €544 395 €420 632 €348 571 €341 241 €267 357 €147 221 €82 149 €154 090 €92 087 €
Vlastné imanie589 621 €557 320 €577 359 €564 865 €514 551 €397 194 €327 970 €—121 046 €33 644 €19 002 €20 343 €15 376 €
Podané31. 3. 20269. 6. 20255. 3. 202431. 3. 202315. 3. 202229. 3. 202127. 3. 202014. 6. 201930. 5. 201831. 3. 201731. 3. 201631. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
120. z 246 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023372945
platiteľ od 5. 10. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mečíková 6019/16, 841 07 Bratislava – Devínska Nová Ves
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 10. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 76649/B
Hlavná činnosť
7120 Technické testovanie a analýzy
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Devínska Nová Ves.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly,od 2011
  • vedenie účtovníctva,od 2011
  • reklamné a marketingové služby,od 2011
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2011
  • administratívne služby,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Technické testovanie a analýzy — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025120. z 246
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (technické testovanie a analýzy).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 2. 2026Nový člen vedeniaMgr. Ivana Gúthová, konateľ
  3. 1. 7. 2017Presun sídlaMečíková 6019/16 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Vespredtým Opletalova 98 Bratislava
  4. 5. 10. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023372945
  5. 22. 10. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia technické testovanie a analýzy s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46382178

GDS - Automotive s.r.o. – tržby 49 tis. € – IČO 46382178