SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46391797

ELEVIA s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011

predtým normale s. r. o.

IČO
46391797
DIČ
2023355367
Sídlo
Kaštieľská 16145/20, 821 05 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľMatúš Pančík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ELEVIA s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 18. 10. 2011. Vo vedení firmy: Matúš Pančík. V roku 2025 mala firma tržby 32 tis. € (−40,1 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1083. z 1 593 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
32 tis. €
Za rok
−40 %
Od 2013
+167 %
020 tis.40 tis.60 tis.2013—2014+34 %2015+78 %2016−14 %2017+88 %2018−48 %2019−55 %2020+113 %2021+111 %2022−25 %2023+36 %2024+8 %2025−40 %
  • Najlepší rok
    2020, +113 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    17,4 %
    +11,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    12,2 %
    +5,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,0 %
    +3,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    34,8 %
    +3,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby32 156 €53 699 €49 768 €36 591 €48 976 €23 250 €10 911 €24 181 €46 632 €24 798 €28 722 €16 095 €12 025 €
Výsledok hospodárenia5 583 €3 061 €1 497 €5 260 €13 249 €−1 657 €−497 €6 084 €20 870 €2 055 €852 €−957 €−2 215 €
Aktíva spolu70 117 €68 798 €66 041 €44 852 €62 392 €25 311 €33 894 €49 799 €30 385 €17 503 €15 744 €14 813 €21 061 €
Vlastné imanie45 724 €47 188 €44 127 €42 630 €37 370 €24 121 €25 778 €26 275 €20 191 €−678 €−2 733 €−3 585 €−2 628 €
Podané30. 6. 202627. 6. 202514. 6. 202420. 6. 20231. 6. 202229. 6. 202130. 3. 202029. 3. 201921. 3. 201830. 3. 20177. 3. 201628. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1083. z 1 593 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
442 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023355367
platiteľ od 24. 7. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kaštieľská 16145/20, 821 05 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 10. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 76447/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
normale s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • výroba bižutérie a suvenírov,od 2011
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2011
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu,od 2011
  • prevádzkovanie športových zariadení,od 2011
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,od 2011
  • poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť,od 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2011
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný nešpecializovaný maloobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4712), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251083. z 1 593
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný nešpecializovaný maloobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 7. 8. 2026 · 5 záznamov

  1. 7. 8. 2026Nový spoločníkMatúš Pančík, podiel 100 %
  2. 4. 8. 2026Nový člen vedeniaMatúš Pančík, konateľ
  3. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 24. 7. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2023355367
  5. 18. 10. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný nešpecializovaný maloobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46391797

ELEVIA s. r. o. – tržby 32 tis. € – IČO 46391797