SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46393218

MERLON s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Komárno · od 2011
IČO
46393218
DIČ
2023360856
Sídlo
biskupa Királya 2950/18, 945 01 Komárno
firmy v okolí

KonateľKatarína Korlátiová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MERLON s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, v registri od 22. 10. 2011. Vo vedení firmy: Katarína Korlátiová a László Básti. V roku 2025 mala firma tržby 69 tis. € (+22,1 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať716. z 1 678 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
69 tis. €
Za rok
+22 %
Od 2014
+321 %
025 tis.50 tis.75 tis.2014—2015−67 %2016+234 %2017+77 %2018+64 %2019−29 %2020+15 %2021+50 %2022−0 %2023+9 %2024−18 %2025+22 %
  • Najlepší rok
    2016, +234 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,6 %
    −5,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    13,1 %
    −6,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    11,1 %
    −7,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    15,4 %
    +7,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby68 610 €56 200 €68 435 €62 975 €63 104 €42 197 €36 795 €51 590 €31 483 €17 763 €5 317 €16 300 €—
Výsledok hospodárenia6 611 €8 372 €7 665 €7 010 €4 822 €5 435 €2 859 €3 549 €2 628 €2 771 €−9 178 €2 180 €644 €
Aktíva spolu59 452 €45 317 €36 660 €29 893 €23 123 €29 122 €27 290 €28 945 €44 322 €22 863 €21 535 €32 736 €19 269 €
Vlastné imanie50 323 €41 950 €33 591 €25 910 €21 825 €17 004 €11 569 €8 710 €5 161 €2 533 €−238 €8 940 €6 760 €
Podané22. 4. 202619. 3. 202518. 4. 202419. 3. 202310. 3. 20228. 4. 20213. 5. 202017. 6. 201913. 5. 20187. 6. 201713. 6. 201619. 6. 201523. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
716. z 1 678 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023360856
platiteľ od 12. 12. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
biskupa Királya 2950/18, 945 01 Komárno
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 10. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 30057/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
63110 Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Komárno.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2011
  • počítačové službyod 2011
  • administratívne službyod 2011
  • masérske službyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 63110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025716. z 1 678
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 22. 4. 2026 · 3 záznamy

  1. 22. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 12. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023360856
  3. 22. 10. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46393218

MERLON s.r.o. – tržby 69 tis. € – IČO 46393218