SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46394141

GS Europe, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Pezinok · od 2011

predtým Garson & Shaw Europe, s. r. o.

IČO
46394141
DIČ
2023382559
Sídlo
M.R. Štefánika 27, 902 01 Pezinok
firmy v okolí

KonateľInger Lise Jepsen+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmutelefón ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GS Europe, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pezinok, v registri od 15. 10. 2011. Vo vedení firmy: Inger Lise Jepsen a Ann Margret Jonsson. V roku 2025 mala firma tržby 11,8 mil. € (−21,9 %) a zisk 135 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať8. z 4 717 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
11,8 mil. €
Za rok
−22 %
Od 2013
+169 %
010 mil.20 mil.2013—2014+20 %2015−28 %2016+37 %2017+6 %2018+29 %2019+8 %2020+17 %2021+53 %2022+26 %2023−4 %2024−8 %2025−22 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,6 %
  • Najlepší rok
    2021, +53 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,1 %
    +0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    16,7 %
    −6,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,3 %
    −1,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    68,4 %
    −2,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby11 823 188 €15 134 137 €16 517 614 €17 269 262 €13 723 716 €8 985 868 €7 664 756 €7 093 213 €5 504 895 €5 206 156 €3 809 731 €5 257 934 €4 399 190 €
Výsledok hospodárenia135 347 €156 173 €161 439 €94 563 €65 421 €98 160 €−31 980 €82 000 €149 286 €−99 058 €−145 150 €−113 514 €180 990 €
Aktíva spolu2 564 918 €2 318 066 €2 565 929 €1 976 341 €1 425 416 €1 637 979 €1 054 553 €814 667 €473 065 €539 533 €446 021 €1 020 116 €995 952 €
Vlastné imanie809 828 €674 481 €518 308 €356 869 €262 306 €186 885 €88 725 €−106 402 €−188 402 €−337 688 €−238 630 €−93 480 €201 024 €
Podané11. 3. 202612. 3. 202522. 3. 202429. 3. 202329. 3. 202214. 5. 202130. 7. 202029. 3. 201929. 3. 201823. 5. 201729. 6. 201631. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
8. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023382559
platiteľ od 16. 3. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

7 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
12 telefónov firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
M.R. Štefánika 27, 902 01 Pezinok
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 10. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 76448/B
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Garson & Shaw Europe, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Pezinok.

Predmet činnosti

2 zapísané činnosti

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2011
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 19. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20258. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 11. 3. 2026 · 13 záznamov

  1. 11. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 7. 2021Nový spoločníkInger Lise Jepsen, podiel 19 %
  3. 2. 7. 2021Nový spoločníkAnn Jonsson, podiel 19 %
  4. 2. 7. 2021Nový spoločníkEllen Moeller, podiel 19 %
  5. 2. 7. 2021Nový spoločníkAnne Birgit Nielsen, podiel 19 %
  6. 2. 7. 2021Nový spoločníkSusanne Scharff Jensen, podiel 19 %
  7. 2. 7. 2021Nový spoločníkAndreas Stier, podiel 5 %
  8. 30. 1. 2021Zmena obchodného menaGS Europe, s.r.o.predtým Garson & Shaw Europe, s. r. o.
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46394141

GS Europe, s.r.o. – tržby 11,8 mil. € – IČO 46394141