V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
Ledir s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 29. 10. 2011. Vo vedení firmy: Dominik Macek. V roku 2025 mala firma stratu 1 tis. €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · SpoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Platiteľ od 20. 11. 2015 (§4)Finančná správa SR
- Záložné práva · 2 záznamy, UniCredit Bank Czech Republic and SlovakiaNotársky centrálny register
- Zmluvy so štátom · 1 zmluvaCentrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 2/2 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Stratové roky9 z 13
- Najlepší rok2017, +87 %
- Najslabší rok2015, strata 14 tis. €
Ukazovatele 2025
- ROA-0,2 %−1,6 p. b. za rokZisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
- Zadlženosť98,6 %+0,3 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | 114 500 € | — | — | — | 60 936 € | 950 € | 132 292 € | 120 000 € | 636 933 € | — | 5 000 € | — |
| Výsledok hospodárenia | −1 135 € | 7 369 € | −1 623 € | −3 371 € | −363 € | −11 466 € | −100 € | 7 082 € | 13 241 € | 7 085 € | −14 378 € | −564 € | −70 € |
| Aktíva spolu | 568 366 € | 535 930 € | 485 101 € | 371 731 € | 267 730 € | 564 477 € | 502 271 € | 484 674 € | 654 008 € | 533 823 € | 814 013 € | 10 970 € | 5 950 € |
| Vlastné imanie | 7 721 € | 8 856 € | 1 487 € | 3 110 € | 6 481 € | 6 844 € | 18 310 € | 18 410 € | 11 328 € | −1 913 € | −8 998 € | 5 380 € | 5 944 € |
| Podané | 18. 6. 2026 | 30. 6. 2025 | 28. 3. 2024 | 21. 6. 2023 | 22. 6. 2022 | 10. 6. 2021 | 7. 9. 2020 | 28. 3. 2019 | 2. 7. 2018 | 28. 6. 2017 | 28. 3. 2016 | 31. 3. 2015 | 18. 3. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 29. 10. 2011
- 15 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 76791/B
- Hlavná činnosť
- 70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- firmy v odvetví
Záložné práva
2 záznamy v Notárskom centrálnom registri
- Registrácia nového záložného práva23. 10. 2015v prospech UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., Želetavská 1525/1, 140 92 Praha 4 – Michle, Česká republika, IČ: 649 48 242, organizačná zložka: UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., pobočka zahraničnej banky, Právna forma: Podnik zahraničnej osoby (organizačná zložka podniku zahraničnej osoby), IČO: 47251336, Šancová 1/A, Bratislava 81333, Slovenská republika · istina 680 000 €Súbor práv · 31416/2015
- Registrácia nového záložného práva23. 10. 2015v prospech UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., Želetavská 1525/1, 140 92 Praha 4 – Michle, Česká republika, IČ: 649 48 242, organizačná zložka: UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., pobočka zahraničnej banky, Právna forma: Podnik zahraničnej osoby (organizačná zložka podniku zahraničnej osoby), IČO: 47251336, Šancová 1/A, Bratislava 81333, Slovenská republika · istina 680 000 €Súbor práv · 31415/2015
Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.
Prepojené firmy
2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov
Predmet činnosti
13 zapísaných činností
- prieskum trhu a verejnej mienky,od 2011
- reklamné a marketingové služby,od 2011
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2011
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2011
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2011
- prenájom hnuteľných vecí,od 2011
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2011
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2011
Verejné peniaze
Centrálny register zmlúv a eurofondy
Posledné zmluvy
- Obec Borský Mikuláš, Smuha 1/2, 908 77 Borský MikulášZmluva o postúpení práv a povinností—27. 8. 2026
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby
Na tejto adrese
8 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom
História zmien
Posledná zmena 18. 6. 2026 · 7 záznamov
- 18. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 11. 9. 2019Presun sídlaOsuského 1652/30 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Búdkova cesta 3 Bratislava
- 11. 9. 2019Nový spoločníkDominik Macek, podiel 100 %
- 20. 11. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2023362792
- 23. 10. 2015Záložné právoveriteľ: UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia
- 19. 7. 2012Nový člen vedeniaDominik Macek, konateľ
- 29. 10. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 18. 6. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46400672