SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46402519

MIKO - DENT s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2011
IČO
46402519
DIČ
2023387564
Sídlo
Muškátová 44/496, 040 11 Košice
firmy v okolí

KonateľMDDr. Milan Kotráň

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MIKO - DENT s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 11. 11. 2011. Vo vedení firmy: Milan Kotráň. V roku 2025 mala firma tržby 141 tis. € (+9,2 %) a zisk 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať144. z 198 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
141 tis. €
Za rok
+9 %
Od 2013
+329 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014+33 %2015−9 %2016+10 %2017+10 %2018+26 %2019−4 %2020+23 %2021+26 %2022−1 %2023+17 %2024+23 %2025+9 %
  • Najlepší rok
    2014, +33 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,6 %
    +4,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    43,8 %
    +16,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,3 %
    +3,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    85,7 %
    −5,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby140 862 €128 998 €104 521 €89 609 €90 409 €71 531 €58 326 €60 659 €48 276 €43 933 €39 832 €43 646 €32 871 €
Výsledok hospodárenia10 677 €3 683 €3 919 €275 €4 043 €3 138 €194 €−137 €2 780 €−871 €−4 506 €176 €−2 247 €
Aktíva spolu170 155 €157 133 €110 238 €111 871 €100 709 €66 730 €53 644 €41 554 €31 732 €28 067 €14 941 €18 830 €24 255 €
Vlastné imanie24 379 €13 702 €10 019 €6 098 €5 824 €1 782 €−1 356 €−1 551 €−2 104 €−4 883 €−4 012 €494 €319 €
Podané15. 3. 202623. 3. 202513. 3. 20243. 6. 202321. 6. 202219. 4. 202122. 6. 202018. 3. 201920. 3. 201826. 3. 201716. 3. 201625. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
144. z 198 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
IČ DPH
SK2023387564
platiteľ od 14. 11. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Muškátová 44/496, 040 11 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 11. 2011
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 28678/V
Základné imanie
6 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
8623 Činnosti zubnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • prenájom hnuteľných vecíod 2011
  • reklamné a marketingové službyod 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia: ambulancia s odborným zameraním zubné lekárstvood 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti zubnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
33 zmlúv
spolu 3 tis. € · posledná 10. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Správa majetku Košického samosprávneho krajaDohoda o platbách na rok 2026-2027—10. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—13. 10. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—24. 6. 2025
  • Správa majetku Košického samosprávneho krajaZmluva o nájme nebytového priestoru č. 64/2025—20. 6. 2025
  • Správa majetku Košického samosprávneho krajaDohoda o ukončení Zmluvy o nájme nebytového priestoru č.92/2024—23. 5. 2025
  • Správa majetku Košického samosprávneho krajaDohoda o ukončení Zmluvy o nájme nebytového priestoru č.9/2012—23. 5. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 3. 2025
  • Správa majetku Košického samosprávneho krajaDohoda o platbách na rok 2025-2026—24. 3. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8623), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025144. z 198
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti zubnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 15. 7. 2026 · 4 záznamy

  1. 15. 7. 2026Nový spoločníkMDDr. Milan Kotráň, podiel 100 %
  2. 15. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 14. 11. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2023387564
  4. 11. 11. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti zubnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46402519

MIKO - DENT s.r.o. – tržby 141 tis. € – IČO 46402519