SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46404376

Filmpark studios, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011
IČO
46404376
DIČ
2023370668
Sídlo
Donská 7532/20, 841 06 Bratislava – Záhorská Bystrica
firmy v okolí

KonateľPetr Maroš+ 1 ďalšia osoba

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Filmpark studios, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Záhorská Bystrica, v registri od 5. 11. 2011. Vo vedení firmy: Petr Maroš a Oľga Marošová. V roku 2025 mala firma tržby 167 tis. € (−32,1 %) a zisk 406 €.

3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
167 tis. €
Za rok
−32 %
Od 2013
+22 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2014+60 %2015+237 %2016−73 %2017−26 %2018−32 %2019−3 %2020−26 %2021−44 %2022+161 %2023+202 %2024−22 %2025−32 %
  • Priemerný rast ročne
    +1,7 %
  • Najlepší rok
    2015, +237 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,2 %
    −2,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,3 %
    −4,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,2 %
    −3,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    31,3 %
    −6,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby167 474 €246 570 €314 116 €103 953 €39 831 €70 810 €95 079 €98 000 €144 491 €196 533 €740 829 €219 887 €137 005 €
Výsledok hospodárenia406 €6 070 €13 064 €4 985 €1 156 €−17 659 €1 889 €2 129 €694 €22 333 €39 609 €13 467 €12 742 €
Aktíva spolu173 500 €190 483 €212 399 €133 104 €106 378 €114 255 €152 238 €149 686 €195 735 €215 670 €261 937 €82 188 €63 852 €
Vlastné imanie119 227 €118 821 €112 751 €99 687 €94 702 €93 546 €111 205 €109 316 €107 188 €106 495 €84 162 €44 552 €31 085 €
Podané21. 6. 202627. 6. 202528. 6. 202429. 6. 202326. 6. 202216. 6. 202131. 10. 202030. 6. 20191. 7. 201829. 6. 201729. 6. 201628. 6. 201527. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
62. z 278 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
6
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023370668
platiteľ od 1. 2. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Donská 7532/20, 841 06 Bratislava – Záhorská Bystrica
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 11. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 76941/B
Základné imanie
6 000 €
Hlavná činnosť
59110 Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Záhorská Bystrica.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností

  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamu,od 2011
  • fotografické služby,od 2011
  • vydavateľská činnosť,od 2011
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,od 2011
  • skladovanie,od 2011
  • počítačové služby,od 2011
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2011
  • administratívne služby,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 59110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202562. z 278
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 21. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 21. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 1. 2022Presun sídlaDonská 7532/20 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystricapredtým Ružová dolina 615/19 Bratislava
  3. 18. 1. 2022Nový spoločníkPetr Maroš, podiel 50 %
  4. 18. 1. 2022Nový spoločníkOľga Marošová, podiel 50 %
  5. 15. 12. 2021Nový člen vedeniaOľga Marošová, konateľ
  6. 1. 2. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2023370668
  7. 5. 11. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46404376

Filmpark studios, s. r. o. – tržby 167 tis. € – IČO 46404376