SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46404392

HNLabs s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nána · od 2011

predtým DEFERRED s.r.o. a 3 ďalšie názvy

IČO
46404392
DIČ
2023362847
Sídlo
Madáchová 17, 943 60 Nána
firmy v okolí

KonateľBalázs Kabina

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HNLabs s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nána, v registri od 27. 10. 2011. Vo vedení firmy: Balázs Kabina. V roku 2025 mala firma tržby 530 tis. € (−90,0 %) a stratu 44 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať832. z 3 440 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
530 tis. €
Za rok
−90 %
Od 2013
+668 %
02,5 mil.5 mil.7,5 mil.2013—2014×15,12015×4,12017+38 %2018−7 %2019−12 %2020+3 %2021−5 %2022+42 %2023−9 %2024−12 %2025−90 %
  • Priemerný rast ročne
    +18,5 %
  • Najlepší rok
    2014, ×15,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -8,3 %
    −7,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -15,1 %
    +4,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -13,5 %
    −1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    11,1 %
    −27,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby529 519 €5 279 198 €6 002 572 €6 609 520 €4 660 244 €4 903 722 €4 764 639 €5 430 941 €5 861 186 €—4 234 170 €1 037 579 €68 909 €
Výsledok hospodárenia−44 100 €−65 565 €37 567 €86 335 €58 890 €91 207 €117 124 €14 242 €137 025 €287 435 €−190 130 €26 710 €6 970 €
Aktíva spolu327 643 €551 117 €1 572 803 €1 211 937 €913 871 €968 626 €1 015 422 €920 123 €1 359 108 €1 232 447 €617 057 €266 327 €55 837 €
Vlastné imanie291 400 €339 340 €532 905 €495 338 €409 003 €494 113 €402 906 €285 782 €271 540 €134 515 €−152 920 €37 210 €10 500 €
Podané17. 3. 202631. 3. 202521. 3. 202420. 3. 202331. 3. 202228. 6. 202118. 6. 202029. 3. 201922. 3. 201816. 3. 201730. 6. 201629. 6. 201517. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
832. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023362847
platiteľ od 1. 12. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Madáchová 17, 943 60 Nána
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 10. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 30097/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
Corliv Sales s.r.o. · HNLabs s.r.o. · NitroFood s.r.o. · DEFERRED s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nána.

Predmet činnosti

26 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 2013
  • výroba a hutnícke spracovanie kovovod 2013
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2013
  • výroba kožených a kožušinových výrobkovod 2013
  • odevná výrobaod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025832. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 17. 3. 2026 · 12 záznamov

  1. 17. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 6. 2025Zmena obchodného menaHNLabs s. r. o.predtým Corliv Sales s.r.o.
  3. 28. 10. 2023Zmena obchodného menaCorliv Sales s.r.o.predtým HNLabs s.r.o.
  4. 30. 6. 2022Nový spoločníkCsaba Hattinger, podiel 45 %
  5. 9. 4. 2019Nový spoločníkKabina Holding Kft., podiel 55 %
  6. 7. 3. 2019Nový člen vedeniaBalázs Kabina, konateľ
  7. 5. 8. 2016Presun sídlaMadáchová 17 Nánapredtým Nová 57 Kravany nad Dunajom
  8. 25. 4. 2013Zmena obchodného menaHNLabs s.r.o.predtým NitroFood s.r.o.
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46404392

HNLabs s. r. o. – tržby 530 tis. € – IČO 46404392