SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46407600

V.J. - DENTAL s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice-Staré Mesto · od 2011
IČO
46407600
DIČ
2023371581
Sídlo
Alžbetina 55, 040 01 Košice-Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľMUDr. Viera Jenčová, PhD.

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

V.J. - DENTAL s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice-Staré Mesto, v registri od 25. 10. 2011. Vo vedení firmy: Viera Jenčová. V roku 2025 mala firma tržby 335 tis. € (+18,3 %) a zisk 100 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať309. z 1 181 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
335 tis. €
Za rok
+18 %
Od 2013
+297 %
0200 tis.400 tis.2013—2014+29 %2015−3 %2016+8 %2017+11 %2018−7 %2019+18 %2020+10 %2021+24 %2022+8 %2023+6 %2024+29 %2025+18 %
  • Priemerný rast ročne
    +12,2 %
  • Najlepší rok
    2014, +29 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    29,9 %
    +3,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    65,5 %
    +6,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    58,3 %
    +7,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    10,9 %
    −2,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby334 903 €283 159 €220 033 €207 899 €191 670 €154 863 €140 393 €118 958 €127 462 €115 179 €106 258 €109 220 €84 359 €
Výsledok hospodárenia100 019 €75 022 €48 255 €40 572 €56 609 €31 992 €31 857 €9 956 €26 261 €21 208 €11 067 €9 588 €4 439 €
Aktíva spolu171 416 €147 173 €121 071 €102 863 €167 756 €133 693 €115 090 €88 616 €96 016 €94 266 €89 805 €100 882 €89 059 €
Vlastné imanie152 653 €127 815 €109 112 €93 617 €152 959 €126 349 €105 815 €85 220 €90 264 €64 004 €43 051 €32 830 €23 217 €
Podané1. 2. 202623. 1. 202514. 2. 202417. 2. 202313. 2. 20222. 3. 202123. 2. 202018. 2. 201924. 2. 201817. 3. 201715. 8. 20179. 3. 201510. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
309. z 1 181 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Alžbetina 55, 040 01 Košice-Staré Mesto
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 10. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 28554/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86230 Zubná lekárska prax
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice-Staré Mesto.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecíod 2011
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2011
  • reklamné a marketingové službyod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia: ambulancia s odborným zameraním stomatológia, detská stomatológia, dentoalveolárna chirurgia, implantológiaod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zubná lekárska prax — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
26 zmlúv
posledná 7. 8. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—7. 8. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—24. 6. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 5. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86230), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025309. z 1 181
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zubná lekárska prax).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 1. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 1. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 10. 2017Nový spoločníkMUDr. Janka Jenčová, PhD., podiel 50 %
  3. 25. 10. 2017Nový spoločníkMUDr. Viera Jenčová, PhD., podiel 50 %
  4. 25. 10. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zubná lekárska prax s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46407600

V.J. - DENTAL s.r.o. – tržby 335 tis. € – IČO 46407600