SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46417214

Dynaset, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kysucký Lieskovec · od 2011
IČO
46417214
DIČ
2023366279
Sídlo
023 34 Kysucký Lieskovec
firmy v okolí

KonateľIng. Peter Hanuliak, PhD.

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Dynaset, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kysucký Lieskovec, v registri od 29. 10. 2011. Vo vedení firmy: Peter Hanuliak. V roku 2025 mala firma tržby 160 tis. € (+10,5 %) a zisk 121 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2275. z 11 432 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
160 tis. €
Za rok
+10 %
Od 2013
+68 %
0100 tis.200 tis.2013—2014+9 %2015−12 %2016+4 %2017+17 %2018−3 %2019+12 %2020−21 %2021+44 %2022+5 %2023+13 %2024−11 %2025+10 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,4 %
  • Najlepší rok
    2021, +44 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,1 %
    +0,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,7 %
    +4,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,3 %
    +1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    59,3 %
    −2,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby160 000 €144 814 €162 705 €143 810 €137 412 €95 263 €120 040 €106 710 €110 352 €94 557 €91 301 €103 190 €95 000 €
Výsledok hospodárenia121 €−633 €21 €684 €1 290 €192 €1 656 €672 €−2 320 €2 593 €2 463 €2 951 €1 161 €
Aktíva spolu45 130 €47 817 €96 575 €69 576 €42 925 €41 317 €41 693 €47 148 €44 837 €48 948 €62 750 €52 710 €46 813 €
Vlastné imanie18 390 €18 270 €18 902 €18 881 €18 197 €16 906 €16 714 €15 057 €14 386 €38 706 €36 113 €36 650 €33 699 €
Podané13. 3. 202614. 3. 20254. 3. 202416. 3. 202321. 3. 202223. 4. 20216. 3. 20205. 3. 20191. 3. 201820. 2. 201723. 8. 20169. 3. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2275. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023366279
platiteľ od 15. 12. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
023 34 Kysucký Lieskovec
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 10. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 55554/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kysucký Lieskovec.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové službyod 2011
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2011
  • vedenie účtovníctvaod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • počítačové službyod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252275. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 13. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 13. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 12. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023366279
  3. 29. 10. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46417214

Dynaset, s.r.o. – tržby 160 tis. € – IČO 46417214