SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46423451

ÁVIA DIÓŠI s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Šahy · od 2011
IČO
46423451
DIČ
2023393493
Sídlo
SNP 303/30, 936 01 Šahy
firmy v okolí

KonateľĽudovít Dióši+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ÁVIA DIÓŠI s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šahy, v registri od 20. 12. 2011. Vo vedení firmy: Ľudovít Dióši a Patrik Dióši. V roku 2025 mala firma tržby 178 tis. € (−9,5 %) a stratu 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať77. z 174 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
178 tis. €
Za rok
−10 %
Od 2013
−39 %
0200 tis.400 tis.2013—2014−1 %2015+7 %2016−8 %2017−12 %2018+8 %2019−17 %2020−18 %2021+5 %2022−2 %2023+11 %2024−6 %2025−10 %
  • Priemerný rast ročne
    −4,1 %
  • Najlepší rok
    2023, +11 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -2,4 %
    −2,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -10,0 %
    −11,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -1,8 %
    −2,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    82,3 %
    +2,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby178 406 €197 240 €210 158 €189 293 €192 341 €183 241 €224 515 €270 007 €250 186 €284 940 €311 046 €291 412 €294 075 €
Výsledok hospodárenia−4 272 €835 €4 071 €11 942 €18 403 €8 694 €13 579 €12 116 €−36 690 €−5 999 €6 747 €−14 545 €5 106 €
Aktíva spolu240 408 €235 469 €233 855 €233 896 €223 433 €211 581 €201 618 €194 191 €206 620 €232 999 €221 130 €208 973 €167 577 €
Vlastné imanie42 630 €47 725 €46 890 €42 476 €30 551 €12 717 €1 567 €−12 012 €−24 128 €25 509 €31 508 €30 910 €46 772 €
Podané28. 3. 202618. 3. 202518. 3. 202428. 3. 202323. 3. 202230. 3. 202130. 6. 202026. 3. 201928. 3. 201830. 5. 201729. 3. 201630. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
77. z 174 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023393493
platiteľ od 10. 2. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
SNP 303/30, 936 01 Šahy
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 12. 2011
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 30470/N
Základné imanie
10 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45320 Maloobchod s dielmi a príslušenstvom motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Šahy.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • oprava karosérieod 2011
  • diagnostika a opravy cestných motorových vozidielod 2011
  • čistiace a upratovacie službyod 2011
  • administratívne službyod 2011
  • prenájom hnuteľných vecíod 2011
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2011
  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenieod 2011
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod s dielmi a príslušenstvom motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 12 tis. € · posledná 16. 4. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45320), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202577. z 174
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod s dielmi a príslušenstvom motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 10. 2013Nový spoločníkĽudovít Dióši, podiel 59,1 %
  3. 19. 10. 2013Nový spoločníkAnita Dióšiová, podiel 13,6 %
  4. 13. 10. 2012Nový spoločníkPatrik Dióši, podiel 13,6 %
  5. 13. 10. 2012Nový spoločníkAlexandra Dióšiová, podiel 13,6 %
  6. 10. 2. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023393493
  7. 20. 12. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod s dielmi a príslušenstvom motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46423451

ÁVIA DIÓŠI s.r.o. – tržby 178 tis. € – IČO 46423451