SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46426876

MICOLOR, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 2011
IČO
46426876
DIČ
2023374320
Sídlo
Priemyselná 4, 917 01 Trnava
firmy v okolí

KonateľMarek Indrišek

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MICOLOR, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 23. 11. 2011. Vo vedení firmy: Marek Indrišek. V roku 2025 mala firma tržby 835 tis. € (−3,4 %) a stratu 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať105. z 420 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
835 tis. €
Za rok
−3 %
Od 2013
+185 %
0500 tis.1 mil.2013—2014+29 %2015+3 %2016+15 %2017+16 %2018+14 %2019+17 %2020+20 %2021−3 %2022+4 %2023+7 %2024−4 %2025−3 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,1 %
  • Najlepší rok
    2014, +29 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -1,5 %
    −1,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -7,8 %
    −6,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -3,6 %
    −3,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    53,3 %
    −0,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby834 866 €863 818 €899 745 €843 922 €808 502 €830 071 €692 265 €592 475 €517 477 €447 941 €389 363 €377 803 €293 404 €
Výsledok hospodárenia−12 188 €−2 268 €596 €12 687 €20 903 €62 121 €41 370 €−2 338 €−23 407 €2 775 €1 775 €12 855 €3 645 €
Aktíva spolu334 058 €366 578 €291 802 €321 486 €308 683 €261 922 €248 674 €195 879 €201 336 €130 861 €111 898 €102 382 €67 418 €
Vlastné imanie156 102 €168 290 €170 557 €169 960 €157 274 €136 372 €74 250 €32 881 €35 220 €58 629 €55 855 €54 082 €41 227 €
Podané29. 6. 202630. 6. 202527. 3. 202424. 3. 202329. 3. 20226. 3. 202115. 8. 202031. 3. 201924. 3. 201823. 3. 201729. 3. 201628. 6. 201527. 4. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
105. z 420 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023374320
platiteľ od 6. 12. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Priemyselná 4, 917 01 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 11. 2011
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 28417/T
Základné imanie
40 400 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47520 Maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2011
  • prenájom hnuteľných vecíod 2011
  • reklamné a marketingové službyod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • vedenie účtovníctvaod 2020
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
6 zmlúv
spolu 10 tis. € · posledná 20. 11. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47520), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025105. z 420
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodMarek Indrišek
  3. 26. 5. 2017Nový spoločníkMarek Indrišek, podiel 100 %
  4. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMarek Indrišek
  5. 23. 11. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46426876

MICOLOR, s.r.o. – tržby 835 tis. € – IČO 46426876