V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
CAR CENTRUM PL s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Zámky, v registri od 30. 11. 2011. Vo vedení firmy: Peter Lábadi. V roku 2025 mala firma tržby 43 tis. € (−0,7 %) a zisk 2 tis. €.
Pozor: 1 negatívny záznam v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · Menej spoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Platiteľ od 1. 3. 2012 (§4)Finančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
- Zmluvy so štátom · 1 zmluva za 325 €Centrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
12 rokov z účtovných závierok
- Najlepší rok2022, ×7,2
Ukazovatele 2025
- Marža4,5 %+2,8 p. b. za rokKoľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
- ROA16,8 %+10,4 p. b. za rokZisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
- Zadlženosť40,1 %−10,4 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 43 423 € | 43 736 € | 107 911 € | 47 911 € | 6 621 € | 25 327 € | 23 706 € | 29 400 € | 14 505 € | 13 150 € | 11 221 € | 20 405 € |
| Výsledok hospodárenia | 1 953 € | 741 € | 12 953 € | 5 348 € | −5 306 € | 446 € | 1 660 € | 5 964 € | −2 053 € | −3 750 € | −12 188 € | −2 589 € |
| Aktíva spolu | 11 611 € | 11 611 € | 35 674 € | 29 714 € | −306 € | 6 769 € | 7 760 € | 5 984 € | 144 € | 1 250 € | 564 € | 846 € |
| Vlastné imanie | 6 953 € | 5 741 € | 17 953 € | 10 348 € | −306 € | 6 690 € | 6 244 € | 5 161 € | −803 € | 1 250 € | −7 188 € | 846 € |
| Podané | 28. 3. 2026 | 30. 6. 2025 | 16. 4. 2024 | 30. 6. 2023 | 21. 3. 2022 | 30. 6. 2021 | 29. 10. 2020 | 29. 5. 2019 | 1. 7. 2018 | 30. 6. 2017 | 30. 6. 2016 | 30. 6. 2015 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 30. 11. 2011
- 14 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 30328/N
- Základné imanie
- 5 000 €
- Veľkosť
- 1 zamestnanec
- podľa Štatistického úradu SR
- Hlavná činnosť
- 45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- firmy v odvetví
Prepojené firmy
Vlastní 1 firmu, ďalších 1 cez osoby
Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom
Firmy prepojené cez osoby
Predmet činnosti
20 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť
- čistiace a upratovacie službyod 2011
- prevádzkovanie športových zariadeníod 2011
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2011
- prenájom hnuteľných vecíod 2011
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2011
- ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2011
- skladovanieod 2011
- poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 2011
Verejné peniaze
Centrálny register zmlúv a eurofondy
Posledné zmluvy
- Ministerstvo dopravy SRDOHODA O UROVNANÍ uzavretá podľa § 585 a nasl. zákona č. 40/1964 Zb. Občiansky zákonník v znení neskorších predpisov (ďalej len „Občiansky zákonník“)325 €5. 12. 2025
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby
Na tejto adrese
1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom
História zmien
Posledná zmena 28. 3. 2026 · 3 záznamy
- 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 1. 3. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023400137
- 30. 11. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 28. 3. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46426914