SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46429263

illyria, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011
IČO
46429263
DIČ
2023379017
Sídlo
Bezručova 6, 811 09 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľMichal Paulíček

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

illyria, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 22. 11. 2011. Vo vedení firmy: Michal Paulíček. V roku 2025 mala firma tržby 45 tis. € (−4,0 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať7496. z 15 641 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
45 tis. €
Za rok
−4 %
Od 2013
+62 %
020 tis.40 tis.60 tis.2013—2014−45 %2016+152 %2017+25 %2018−11 %2019−7 %2020+3 %2021−0 %2022−5 %2023+10 %2024+9 %2025−4 %
  • Najlepší rok
    2016, +152 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    12,0 %
    +14,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    27,5 %
    +35,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    16,0 %
    +19,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    42,0 %
    −16,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620142013
Tržby45 388 €47 256 €43 188 €39 430 €41 327 €41 474 €40 288 €43 367 €48 768 €38 886 €15 408 €27 975 €
Výsledok hospodárenia5 452 €−1 122 €784 €−438 €1 226 €318 €585 €1 408 €−179 €7 048 €912 €127 €
Aktíva spolu34 136 €34 896 €35 063 €30 890 €27 973 €26 072 €21 213 €23 801 €16 905 €15 198 €7 455 €5 523 €
Vlastné imanie19 792 €14 340 €15 462 €14 678 €15 116 €13 890 €13 572 €12 987 €11 579 €11 717 €5 575 €4 663 €
Podané19. 6. 202620. 6. 202526. 6. 202419. 6. 202324. 6. 202230. 6. 20212. 11. 202028. 6. 201929. 6. 201830. 6. 201730. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
7496. z 15 641 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bezručova 6, 811 09 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 11. 2011
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 77242/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecí,od 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2011
  • administratívne služby,od 2011
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2011
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,od 2011
  • reklamné a marketingové služby,od 2011
  • fotografické služby,od 2011
  • počítačové služby,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 8. 10. 2012

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20257496. z 15 641
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 19. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 19. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 7. 2022Presun sídlaBezručova 6 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Seberíniho 9 Bratislava - mestská časť Ružinov
  3. 24. 5. 2018Presun sídlaSeberíniho 9 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Slatinská 6 Bratislava
  4. 24. 5. 2018Nový spoločníkMichal Paulíček, podiel 100 %
  5. 23. 8. 2012Nový člen vedeniaMichal Paulíček, konateľ
  6. 22. 11. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46429263

illyria, s. r. o. – tržby 45 tis. € – IČO 46429263