SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46429808

Tax - Acc s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011
IČO
46429808
DIČ
2023379204
Sídlo
Bučinová 12, 821 07 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Zuzana Salingerová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Tax - Acc s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 23. 11. 2011. Vo vedení firmy: Zuzana Salingerová a Branislav Pavlík. V roku 2025 mala firma tržby 50 tis. € (+0,4 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať5309. z 11 432 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
50 tis. €
Za rok
+0 %
Od 2013
+304 %
020 tis.40 tis.60 tis.2013—2014−70 %2015+156 %2016+267 %2017+2 %2018+15 %2019+6 %2020−3 %2021+7 %2022+11 %2023+1 %2024+0 %2025+0 %
  • Najlepší rok
    2016, +267 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,5 %
    +2,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    16,9 %
    +9,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,3 %
    +2,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    74,4 %
    −4,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby49 535 €49 349 €49 320 €48 729 €43 822 €40 886 €42 227 €39 883 €34 743 €34 174 €9 314 €3 642 €12 260 €
Výsledok hospodárenia2 220 €777 €−883 €−3 336 €1 931 €1 097 €1 952 €786 €−110 €1 783 €139 €−223 €−185 €
Aktíva spolu51 298 €51 091 €48 812 €28 710 €33 123 €35 672 €13 623 €13 979 €5 659 €3 646 €6 657 €7 448 €7 122 €
Vlastné imanie13 122 €10 902 €10 125 €11 008 €14 344 €12 413 €11 316 €9 363 €———6 765 €6 988 €
Podané14. 6. 202629. 6. 20251. 7. 20244. 3. 20245. 9. 202230. 6. 202117. 10. 202010. 10. 20205. 7. 201828. 6. 201719. 7. 20161. 7. 201510. 7. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
5309. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
378 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2023379204
platiteľ od 14. 2. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bučinová 12, 821 07 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 11. 2011
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 77263/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • administratívne služby,od 2011
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,od 2011
  • reklamné a marketingové služby,od 2011
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20255309. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 14. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 14. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 10. 2022Nový člen vedeniaBranislav Pavlík, konateľ
  3. 14. 2. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023379204
  4. 23. 11. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46429808

Tax - Acc s. r. o. – tržby 50 tis. € – IČO 46429808