SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46430326

ZTR s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011
IČO
46430326
DIČ
2023380271
Sídlo
Záporožská 6, 851 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Roland Takács, CSc.

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ZTR s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 22. 11. 2011. Vo vedení firmy: Roland Takács. V roku 2025 mala firma tržby 142 tis. € (+58,9 %) a zisk 25 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať534. z 2 205 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
142 tis. €
Za rok
+59 %
Od 2014
−11 %
0100 tis.200 tis.2014—2015−22 %2016−22 %2017+5 %2018+17 %2019−3 %2020−17 %2021−24 %2022+37 %2023−14 %2024+2 %2025+59 %
  • Priemerný rast ročne
    −1,1 %
  • Najlepší rok
    2025, +59 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    17,7 %
    −13,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    82,0 %
    −1,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    39,9 %
    −8,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    51,3 %
    +8,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby141 746 €89 210 €87 200 €101 500 €74 200 €97 000 €116 400 €119 575 €102 300 €97 354 €124 650 €159 466 €—
Výsledok hospodárenia25 031 €27 876 €45 784 €48 818 €22 344 €37 409 €41 447 €53 043 €40 515 €44 675 €64 854 €50 449 €49 639 €
Aktíva spolu62 664 €58 002 €52 960 €65 142 €29 235 €44 311 €53 640 €71 575 €49 865 €48 892 €81 212 €66 153 €82 876 €
Vlastné imanie30 531 €33 376 €51 284 €54 318 €27 844 €42 909 €46 947 €58 543 €46 015 €—70 354 €55 949 €55 139 €
Podané16. 3. 202613. 3. 202519. 3. 202415. 3. 202314. 3. 202221. 3. 202119. 3. 202025. 3. 201916. 3. 201810. 3. 201711. 3. 201619. 3. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
534. z 2 205 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023380271
platiteľ od 3. 9. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Záporožská 6, 851 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 11. 2011
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 77215/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
62090 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2011
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2011
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2011
  • počítačové služby,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
8 zmlúv
spolu 131 tis. € · posledná 26. 5. 2025

Posledné zmluvy

  • Digitálna koalíciaDodatok č.3 k Zmluve č. ZLC-74-2024—26. 5. 2025
  • Národná koalícia pre digitálne zručnosti a povolania Slovenskej republikyDodatok č.2 k Zmluve č. ZLC-74-2024—23. 2. 2025
  • Národná koalícia pre digitálne zručnosti a povolania Slovenskej republikyZmluva č. ZLC-88-202448 tis. €14. 1. 2025
  • Národná koalícia pre digitálne zručnosti a povolania Slovenskej republikyDodatok č.1 k Zmluve č. ZLC-74-2024—7. 1. 2025
  • Národná koalícia pre digitálne zručnosti a povolania Slovenskej republikyLicenčná zmluva—7. 11. 2024
  • Národná koalícia pre digitálne zručnosti a povolania Slovenskej republikyZmluva č. ZLC-74-2024—5. 11. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62090), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025534. z 2 205
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 16. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 16. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 9. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023380271
  3. 22. 11. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46430326

ZTR s. r. o. – tržby 142 tis. € – IČO 46430326