SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46434852

RETROMOTOR, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011
IČO
46434852
DIČ
2023384638
Sídlo
Adámiho 26, 841 05 Bratislava
firmy v okolí

KonateľRudolf Fajnor

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RETROMOTOR, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 26. 11. 2011. Vo vedení firmy: Rudolf Fajnor. V roku 2025 mala firma tržby 147 tis. € (−28,9 %) a zisk 981 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať996. z 3 012 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
147 tis. €
Za rok
−29 %
Od 2014
−3 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+1 %2016+4 %2017+2 %2018+2 %2019+14 %2020−8 %2021+21 %2022−8 %2023+18 %2024−9 %2025−29 %
  • Priemerný rast ročne
    −0,3 %
  • Najlepší rok
    2021, +21 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,7 %
    +4,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,5 %
    +45,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,4 %
    +14,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    69,4 %
    +0,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby146 544 €206 042 €227 567 €192 398 €209 958 €174 221 €189 537 €166 568 €163 546 €160 050 €153 541 €151 583 €—
Výsledok hospodárenia981 €−8 402 €1 708 €−1 410 €2 833 €−5 043 €8 192 €1 019 €6 719 €2 990 €1 844 €4 778 €5 639 €
Aktíva spolu70 865 €66 635 €94 290 €73 299 €69 901 €61 152 €69 018 €42 812 €50 095 €44 387 €40 539 €52 070 €48 194 €
Vlastné imanie21 711 €20 729 €29 131 €27 423 €28 833 €26 000 €31 043 €22 851 €21 831 €15 112 €12 122 €10 278 €17 667 €
Podané29. 3. 202627. 3. 202526. 3. 202428. 3. 202322. 2. 202224. 3. 202130. 3. 202012. 3. 201925. 3. 201827. 3. 201713. 3. 201626. 3. 201523. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
996. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023384638
platiteľ od 1. 1. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Adámiho 26, 841 05 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 11. 2011
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 77364/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie,od 2011
  • vykonávanie odťahovej služby,od 2011
  • poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla,od 2011
  • výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky,od 2011
  • reklamné a marketingové služby,od 2011
  • čistiace a upratovacie služby,od 2011
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2011
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 1. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025996. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 29. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 7. 2025Nový spoločníkRudolf Fajnor, podiel 100 %
  3. 1. 1. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023384638
  4. 26. 11. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46434852

RETROMOTOR, s. r. o. – tržby 147 tis. € – IČO 46434852