SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46435280

SaAli s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2011
IČO
46435280
DIČ
2023380887
Sídlo
Timravy 1125/9, 974 01 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľIng. Alica Mitterová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SaAli s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 30. 11. 2011. Vo vedení firmy: Alica Mitterová. V roku 2025 mala firma tržby 168 tis. € (+9,8 %) a stratu 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1262. z 4 717 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
168 tis. €
Za rok
+10 %
Od 2014
+149 %
0100 tis.200 tis.2014—2015+17 %2016−60 %2017+46 %2018+21 %2019+10 %2020−67 %2021+66 %2022+171 %2023−8 %2024+87 %2025+10 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,6 %
  • Najlepší rok
    2022, +171 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -5,7 %
    −3,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -15,7 %
    −2,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    118,4 %
    −0,7 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby168 099 €153 089 €81 845 €89 267 €32 979 €19 893 €60 833 €55 278 €45 534 €31 255 €78 734 €67 562 €—
Výsledok hospodárenia−9 500 €−4 011 €−9 570 €−13 662 €−12 218 €−26 466 €−28 770 €−4 547 €−20 054 €−60 160 €−63 114 €5 552 €−31 996 €
Aktíva spolu60 440 €29 516 €8 758 €8 539 €23 569 €45 628 €52 485 €73 574 €15 714 €12 486 €21 902 €48 020 €27 732 €
Vlastné imanie−11 137 €−5 648 €−11 207 €−13 677 €−2 626 €−16 874 €−19 178 €5 045 €−10 462 €−50 568 €−53 522 €10 552 €−28 913 €
Podané11. 2. 202618. 2. 202513. 2. 202415. 2. 202311. 2. 202222. 2. 202123. 2. 20206. 3. 20194. 5. 201826. 5. 201720. 6. 201626. 5. 201512. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1262. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023380887
platiteľ od 5. 12. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Timravy 1125/9, 974 01 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 11. 2011
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 21170/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • čistiace a upratovacie službyod 2011
  • reklamné a marketingové službyod 2011
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2011
  • administratívne službyod 2011
  • prenájom hnuteľných vecíod 2011
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2011
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
9 zmlúv
spolu 20 tis. € · posledná 27. 7. 2026

Posledné zmluvy

  • Obec Terchovázmluva o nájme Medzinárodné stretnutie zbojníkov 20265 tis. €27. 7. 2026
  • Obec TerchováMedzinárodné stretnutie zbojníkov v Terchovej 20255 tis. €21. 5. 2025
  • Obec TerchováSaALi Medzinárodné stretnutie zbojníkov5 tis. €21. 8. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251262. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 11. 2. 2026 · 3 záznamy

  1. 11. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 12. 2020Nový spoločníkIng. Alica Mitterová, podiel 80 %
  3. 30. 11. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46435280

SaAli s.r.o. – tržby 168 tis. € – IČO 46435280