SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46435484

CARSEL, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Teplička nad Váhom · od 2011
IČO
46435484
DIČ
2023378500
Sídlo
Štipce 895/4, 013 01 Teplička nad Váhom
firmy v okolí

KonateľMarián Šeliga+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CARSEL, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Teplička nad Váhom, v registri od 23. 11. 2011. Vo vedení firmy: Marián Šeliga a Daniela Šeligová. V roku 2025 mala firma tržby 456 tis. € (−11,8 %) a zisk 45 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať413. z 3 012 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
456 tis. €
Za rok
−12 %
Od 2014
+193 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015+56 %2016−36 %2017+108 %2018+5 %2019+71 %2020−24 %2021+43 %2022−17 %2023+8 %2024−9 %2025−12 %
  • Priemerný rast ročne
    +10,3 %
  • Najlepší rok
    2017, +108 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,8 %
    +6,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    18,9 %
    +9,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,5 %
    +3,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    65,5 %
    −7,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby455 575 €516 646 €568 130 €523 997 €631 598 €442 527 €579 204 €338 269 €321 692 €154 966 €242 007 €155 337 €—
Výsledok hospodárenia44 651 €18 588 €13 285 €761 €−461 €1 702 €15 979 €3 368 €4 502 €−31 265 €−18 738 €−2 082 €−21 177 €
Aktíva spolu684 418 €685 631 €663 372 €712 688 €639 061 €542 590 €397 292 €421 294 €355 903 €211 094 €191 061 €126 299 €90 500 €
Vlastné imanie235 893 €187 172 €134 083 €124 859 €124 098 €121 166 €119 816 €103 837 €−50 462 €−49 538 €−18 273 €465 €2 548 €
Podané12. 3. 202627. 2. 202525. 3. 202411. 2. 202319. 2. 20229. 4. 202121. 8. 202020. 8. 202019. 8. 202030. 3. 201725. 3. 201621. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
413. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023378500
platiteľ od 1. 2. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Štipce 895/4, 013 01 Teplička nad Váhom
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 11. 2011
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 55661/L
Základné imanie
155 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Teplička nad Váhom.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • vykonávanie odťahovej službyod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • diagnostika a opravy cestných motorových vozidielod 2011
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2019
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2019
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2019
  • Čistiace a upratovacie práceod 2019
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 19. 8. 2025

Posledné zmluvy

  • Stredná odborná škola dopravná, Rosinská 3126/2, ŽilinaZmluva č. 2025-069 o zabezpečení praktického vyučovania formou odborného výcviku žiakov—19. 8. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025413. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 12. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 12. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 9. 2020Nový spoločníkMarián Šeliga, podiel 50 %
  3. 10. 9. 2020Nový spoločníkDaniela Šeligová, podiel 50 %
  4. 8. 8. 2019Nový člen vedeniaDaniela Šeligová, konateľ
  5. 1. 2. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023378500
  6. 23. 11. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46435484

CARSEL, s.r.o. – tržby 456 tis. € – IČO 46435484