SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46440372

IT-CONFIG s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011
IČO
46440372
DIČ
2023390226
Sídlo
Rajecká 16, 821 07 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMgr. Juraj Nagy

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

IT-CONFIG s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 2. 12. 2011. Vo vedení firmy: Juraj Nagy. V roku 2025 mala firma tržby 128 tis. € (+31,0 %) a zisk 22 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať581. z 2 205 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
128 tis. €
Za rok
+31 %
Od 2013
+4 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014−34 %2015+4 %2016+31 %2017−23 %2018−33 %2019+26 %2020+83 %2021−28 %2022+40 %2023+3 %2024−28 %2025+31 %
  • Priemerný rast ročne
    +0,3 %
  • Najlepší rok
    2020, +83 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    17,1 %
    +2,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    14,1 %
    +3,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    12,3 %
    +2,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    12,8 %
    +6,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby128 365 €97 984 €136 508 €131 944 €94 114 €131 603 €72 038 €57 078 €85 802 €111 061 €84 930 €82 033 €123 742 €
Výsledok hospodárenia22 009 €14 856 €14 182 €14 963 €7 657 €16 129 €14 258 €5 578 €7 367 €9 089 €11 557 €−5 007 €6 478 €
Aktíva spolu179 351 €144 271 €136 297 €176 698 €106 223 €157 146 €170 817 €116 915 €87 750 €189 118 €167 081 €144 193 €132 561 €
Vlastné imanie156 440 €134 431 €119 575 €105 392 €90 429 €82 771 €66 641 €52 384 €46 808 €39 442 €30 353 €18 795 €23 802 €
Podané23. 6. 202618. 2. 20252. 2. 20247. 2. 202322. 2. 202223. 2. 20216. 3. 202011. 3. 20195. 3. 201810. 3. 201710. 3. 201618. 3. 20157. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
581. z 2 205 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
6 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023390226
platiteľ od 20. 1. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rajecká 16, 821 07 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 12. 2011
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 77487/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62090 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

38 zapísaných činností

  • fotografické služby,od 2011
  • administratívne služby,od 2011
  • reklamné a marketingové služby,od 2011
  • vydavateľská činnosť,od 2011
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2011
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 27. 4. 2026

Posledné zmluvy

  • Obec SmoleniceZmluva o poskytovaní služieb—27. 4. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62090), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025581. z 2 205
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 23. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 23. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 5. 2022Nový spoločníkMgr. Juraj Nagy, podiel 100 %
  3. 20. 1. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023390226
  4. 2. 12. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46440372

IT-CONFIG s. r. o. – tržby 128 tis. € – IČO 46440372