SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46451412

PREMOST s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Brezno · od 2012
IČO
46451412
DIČ
2820009973
Sídlo
Lúčna 4207/1B, 977 01 Brezno
firmy v okolí

KonateľPeter Vaník+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PREMOST s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Brezno, v registri od 1. 1. 2012. Vo vedení firmy: Peter Vaník a Peter Turňa. V roku 2025 mala firma tržby 255 tis. € (+58,8 %) a zisk 34 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať96. z 357 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
255 tis. €
Za rok
+59 %
Od 2013
+129 %
0200 tis.400 tis.2013—2014+121 %2015+4 %2016−9 %2017+32 %2018−26 %2019+3 %2020−24 %2021−2 %2022+12 %2023−24 %2024+8 %2025+59 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,2 %
  • Najlepší rok
    2014, +121 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    13,2 %
    +16,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    102,7 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    41,7 %
    +60,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    59,4 %
    −43,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby255 442 €160 811 €149 492 €196 475 €174 919 €179 389 €234 513 €226 789 €307 172 €233 339 €256 447 €246 097 €111 326 €
Výsledok hospodárenia33 785 €−5 603 €−781 €−979 €−867 €−444 €−1 003 €−3 184 €1 437 €2 110 €3 161 €2 640 €92 €
Aktíva spolu80 999 €29 333 €5 492 €27 200 €31 437 €30 497 €51 753 €54 365 €63 293 €47 806 €69 330 €64 710 €33 620 €
Vlastné imanie32 901 €−884 €4 719 €8 269 €9 249 €10 116 €10 561 €11 564 €14 748 €13 312 €11 201 €8 040 €5 400 €
Podané12. 6. 202627. 5. 202521. 2. 20248. 3. 20238. 3. 202218. 3. 202111. 3. 20209. 3. 201912. 3. 20188. 3. 201715. 3. 201616. 3. 201520. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
96. z 357 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
7 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2820009973
platiteľ od 1. 2. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Lúčna 4207/1B, 977 01 Brezno
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 21242/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
43320 Stolárske práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Brezno.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • podlahárstvood 2012
  • strechárod 2012
  • izolatérstvood 2012
  • tesárstvood 2012
  • murárstvood 2012
  • stolárstvood 2012
  • výroba a hutnícke spracovanie kovovod 2012
  • dokončovacie stavebné práce pre realizácii exteriérov a interiérovod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Stolárske práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 67 tis. € · posledná 26. 9. 2014

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43320), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202596. z 357
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (stolárske práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 12. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 1. 2024Presun sídlaLúčna 4207/1B Breznopredtým Brezenská 6 Brezno
  3. 4. 1. 2024Nový spoločníkPeter Vaník, podiel 50 %
  4. 4. 1. 2024Nový spoločníkPeter Turňa, podiel 50 %
  5. 1. 1. 2024Nový člen vedeniaPeter Vaník, konateľ
  6. 1. 1. 2024Nový člen vedeniaPeter Turňa, konateľ
  7. 1. 1. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia stolárske práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46451412

PREMOST s.r.o. – tržby 255 tis. € – IČO 46451412