SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46452273

B4U s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Borša · od 2011

predtým SPIRIT BEAUTY s.r.o.

IČO
46452273
DIČ
2023389995
Sídlo
Hlavná 463/81A, 076 32 Borša
firmy v okolí

KonateľGabriela Marciová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

B4U s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Borša, v registri od 1. 12. 2011. Vo vedení firmy: Gabriela Marciová. V roku 2025 mala firma tržby 10 tis. € (−5,0 %) a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3365. z 3 928 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
10 tis. €
Za rok
−5 %
Od 2014
−71 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015+23 %2016−51 %2017+0 %2018+11 %2019+2 %2020−3 %2021−40 %2022−13 %2023−17 %2024+4 %2025−5 %
  • Najlepší rok
    2015, +23 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    81,9 %
    +10,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    16,8 %
    −1,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    12,7 %
    −0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    24,3 %
    −4,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby10 270 €10 807 €10 353 €12 507 €14 383 €23 888 €24 575 €24 000 €21 704 €21 677 €43 846 €35 681 €—
Výsledok hospodárenia8 407 €7 753 €2 587 €1 706 €1 113 €8 269 €6 639 €637 €1 667 €971 €1 747 €1 520 €1 621 €
Aktíva spolu66 157 €58 416 €49 689 €47 406 €40 802 €36 185 €27 506 €16 325 €18 056 €21 367 €37 079 €31 033 €28 767 €
Vlastné imanie50 048 €41 641 €33 888 €31 300 €29 594 €28 482 €20 213 €13 574 €12 937 €11 270 €10 299 €8 552 €7 032 €
Podané29. 6. 202624. 6. 20251. 7. 202427. 6. 20238. 8. 202229. 3. 202229. 3. 20221. 7. 20194. 2. 20194. 2. 20194. 2. 201921. 12. 201821. 12. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3365. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
939 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2023389995
platiteľ od 16. 1. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hlavná 463/81A, 076 32 Borša
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 12. 2011
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 28766/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
SPIRIT BEAUTY s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Borša.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2011
  • čistiace a upratovacie službyod 2011
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2011
  • služby súvisiace so skrášľovaním telaod 2011
  • pánske, dámske a detské kaderníctvood 2011
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253365. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 2. 2023Nový spoločníkGabriela Marciová, podiel 100 %
  3. 16. 1. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2023389995
  4. 10. 11. 2018Zmena obchodného menaB4U s.r.o.predtým SPIRIT BEAUTY s.r.o.
  5. 10. 11. 2018Presun sídlaHlavná 463/81A Boršapredtým Nová 167 Somotor
  6. 1. 12. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46452273

B4U s.r.o. – tržby 10 tis. € – IČO 46452273