SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46453661

GREEN POWER INVESTMENTS, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011

predtým Narrow, a. s. a 1 ďalší názov

IČO
46453661
DIČ
2023393482
Sídlo
29.augusta 19, 811 09 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľJUDr. Ivan Solej

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GREEN POWER INVESTMENTS, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 15. 12. 2011. Vo vedení firmy: Ivan Solej. V roku 2025 mala firma tržby 69 tis. € (+91,5 %) a zisk 1 tis. €.

3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
69 tis. €
Za rok
+91 %
0100 tis.200 tis.2013—2014×36,42015+17 %2016−16 %2017+197 %2018−90 %2019−73 %2020−93 %2021×132022+180 %2023+222 %2024+14 %2025+91 %
  • Najlepší rok
    2014, ×36,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,5 %
    −19,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,1 %
    −0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,1 %
    −0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,6 %
    +0,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby68 890 €35 978 €31 600 €9 800 €3 500 €270 €4 000 €15 040 €152 940 €51 520 €61 497 €52 716 €1 450 €
Výsledok hospodárenia1 044 €7 697 €2 702 €−3 741 €−345 €−103 111 €−671 €26 €−948 942 €36 629 €27 332 €−1 226 592 €55 622 €
Aktíva spolu859 348 €854 347 €845 747 €858 424 €852 542 €852 659 €963 408 €963 780 €965 053 €1 979 767 €1 935 602 €1 925 367 €936 923 €
Vlastné imanie853 767 €852 724 €845 026 €842 324 €846 065 €846 358 €949 468 €950 140 €950 114 €1 784 923 €1 748 294 €1 720 961 €781 361 €
Podané17. 3. 202627. 3. 202514. 6. 202430. 3. 20234. 3. 202230. 5. 202110. 6. 20201. 7. 201927. 6. 201825. 6. 20178. 6. 201628. 6. 201519. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4338. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023393482
platiteľ od 18. 10. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
29.augusta 19, 811 09 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 12. 2011
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 154844/B
Základné imanie
25 000 €
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
LEI
097900CAKA0000169822
ACTIVE
Predchádzajúce názvy
GREEN POWER INVESTMENTS, a. s. · Narrow, a. s.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecí,od 2021
  • obstarávanie služieb spojených so správou bytového a nebytového fondu,od 2021
  • počítačové služby,od 2021
  • reklamné a marketingové služby,od 2021
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2021
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2021
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,od 2021
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 2 tis. € · posledná 4. 3. 2024

Posledné zmluvy

  • Národný onkologický ústavZmluva o výkone činnosti projektového manažéra .č 14/2024/NOU2 tis. €4. 3. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254338. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 17. 3. 2026 · 14 záznamov

  1. 17. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 11. 2022Zápis konečného užívateľa výhodIvan Solej
  3. 10. 10. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodIvan Solej
  4. 15. 6. 2022Zápis konečného užívateľa výhodIvan Solej
  5. 11. 1. 2022Nový člen vedeniaJUDr. Ivan Solej, konateľ
  6. 27. 8. 2021Zmena obchodného menaGREEN POWER INVESTMENTS, s. r. o.predtým GREEN POWER INVESTMENTS, a. s.
  7. 27. 8. 2021Zmena právnej formySpoločnosť s ručením obmedzenýmpredtým Akciová spoločnosť
  8. 27. 8. 2021Nový spoločníkJUDr. Ivan Solej, podiel 100 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46453661

GREEN POWER INVESTMENTS, s. r. o. – tržby 69 tis. € – IČO 46453661