SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46455744

PMJ, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011
IČO
46455744
DIČ
2820013724
Sídlo
Janka Alexyho 1864/3, 841 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMarie Podmanická

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PMJ, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 28. 12. 2011. Vo vedení firmy: Marie Podmanická. V roku 2025 mala firma tržby 60 tis. € (−25,0 %) a stratu 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať440. z 599 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
60 tis. €
Za rok
−25 %
Od 2014
+36 %
050 tis.100 tis.2014—2015−9 %2016+10 %2017+20 %2018+17 %2019+7 %2020−4 %2021+38 %2022−4 %2023−1 %2024−4 %2025−25 %
  • Najlepší rok
    2021, +38 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -3,9 %
    −6,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -8,4 %
    −14,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -5,5 %
    −9,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    34,7 %
    −8,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby60 091 €80 164 €83 112 €84 032 €87 485 €63 578 €65 938 €61 691 €52 615 €43 867 €40 060 €44 175 €—
Výsledok hospodárenia−2 348 €1 852 €−8 305 €3 030 €12 465 €4 105 €7 768 €8 655 €1 535 €−1 525 €−1 507 €2 125 €−5 877 €
Aktíva spolu42 643 €53 227 €68 405 €88 200 €73 493 €72 941 €70 850 €42 577 €32 086 €32 269 €25 532 €31 179 €28 537 €
Vlastné imanie27 852 €30 200 €28 348 €36 653 €33 623 €21 158 €17 053 €9 768 €1 113 €−422 €1 103 €2 610 €485 €
Podané30. 1. 202624. 2. 202526. 1. 20241. 3. 202321. 2. 202222. 3. 20213. 3. 202026. 3. 20198. 3. 20189. 3. 20177. 3. 201612. 3. 20155. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
440. z 599 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2820013724
platiteľ od 1. 4. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Janka Alexyho 1864/3, 841 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 12. 2011
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 78129/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
52290 Ostatné pomocné činnosti v doprave
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane pripojeného vozidla,od 2011
  • zasielateľstvo,od 2011
  • vedenie účtovníctva,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2011
  • administratívne služby,od 2011
  • skladovanie,od 2011
  • poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné činnosti v doprave — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 18. 7. 2025

Posledné zmluvy

  • Slovenský metrologický ústavMandátna zmluva—18. 7. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 52290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025440. z 599
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné činnosti v doprave).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 1. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 4. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2820013724
  3. 28. 12. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné činnosti v doprave s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46455744

PMJ, s. r. o. – tržby 60 tis. € – IČO 46455744